Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan pasival aki allitolag közmunkábol él? A többi lent most tényleg nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Interneten (facebook) bejelölt egy 10kmre élő pasi. Elkeztünk beszelgetni aztán feljött az a téma,hogy ő anyagiakban nem tudná megadni azt amire ugyérzi én megérdemelnék hozzáteszem a pasi márkás ruhákba jár elég márkásakba és ma kicsit utána érdeklődtem a srác iránt kiderült,hogy a szülei és ő is közmunkából és és valószinűleg a testvére pénzeli aki hozzáteszem curtisek testőre volt a youtubeon videót találtam róla bokszoló.. nem tudom akkor miért nem segit a családján? de a legfőképp azt nem tudom eldönteni mit tegyek
2013. aug. 5. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:

nem a testvér dolga hogy eltartsa

keressen munkát

ha akarsz, gyere össze vele, ha nem akkor meg nem

2013. aug. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Kezdjük ott, hogy komoly értékrendbeli problémák vannak, ha a döntő szempont ismerkedéskor a célszemély - álíltólagos - munkája.

Persze, nem azt mondom, hogy ne lenne fontos, sajnos igen is fontos dolog manapság a pénz, na de hpgy egy ismerkedés kezdetekor az legyen a döntő érv, hogy mennyit keres, meg mi a munkája, az azért kicsit gáz.

2013. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egy árúfeltöltő,vagy egy raktáros,vagy egy biztonsági őr is kb ugyanannyit keres és ezek a munkák nem cinkek,uh tök mindegy.

ha meg azt hiszed az alkalomszerű testőrködés meg a küzdősport olyan jól fizet,akkor kb álomvilágban élsz.

2013. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Na már megint egy nem hozzáértő akarja itt megmondani a frankót.

Aki Curtist védte az nem egy beugrós bohóc, aki otthon ül és várja, h egy évben egyszer felhívják, hanem valszeg egy olyan ember, akire rá lehet bízni rgy ilyen munkát.

Magyarul kidobó, pénzbehajtó, védelmi pénz beszedő stb, szal van már neve a szakmában.

2013. aug. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
persze,biztosan ilyen szintű védelem kell a tinilányok ellen a koncerteken...
2013. aug. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Még jó, h nem csak tinilányok vannak a fellépéseiken, hanem előfordul, h anyázásba fordul át a dolog, mert egyesek azt hiszik, h ők a kemények.

De nyugodtan magyarázd csak meg, biztos jobban értesz hozzá mint én:)

Végülis csak fél Pest meg pár megyeszékhely kidobóit ismerem meg biztonsági cégnél dolgozok én is:D

Nem baj...

2013. aug. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csicska Curtis
2013. aug. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ha meg azt hiszed az alkalomszerű testőrködés meg a küzdősport olyan jól fizet,akkor kb álomvilágban élsz."


Hát, azért Tony Curtis védelmét megfizették.

2013. aug. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ribiszagot érzek.
2013. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És te minden hülyeséget elhiszel, amit egy ismeretlen ír?
2013. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!