Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lakást veszek, részben hitelre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakást veszek, részben hitelre, így teljesen mínuszban vagyok. A barátom viszont kitér a hitéből, ha nem megyek vele nyaralni. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Nemsokára lakást vásárolok, szülői segítséggel, és hitelre. Utálom a hitelt, de nincs más megoldás, viszont szeretném majd minél gyorsabban visszafizetni, így egy kicsit meghúznám a nadrágszíjat. A barátom viszont személyes sértésnek veszi, hogy nem megyek vele és a haverjaival ide-oda a nyáron. Már voltunk egy sátras biciklitúrán, nekem ennyi költekezés elég is lenne, de ő még néhány napra lemenne a Balatonra. Mikor a pénzre hivatkozok, rögtön kijelenti, hogy ez nem olyan nagy költség, de most 5-10 ezer forint is sokat számítana nekem a lakás berendezésénél. Szerintetek be kéne adnom a derekamat, vagy érthető az én álláspontom is?
2013. aug. 5. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A baratod tuleli ha meg nen akkor egy igazi pocs
2013. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, hogy a barátod haver, vagy qro pajti?
2013. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerelem, szex témakör PÁRKAPCSOLATOK

Szerintem mindkettőtök álláspontja érthető. Végülis az ember nem mindennap mehet le a Balatonra a barátnőjével. Meg már nyár vége van...

Viszont érthető az is, ha nincs rá keret, és megérthetné a barátod. Esetleg nem segítene ki, ha már ennyire menni akar?

2013. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es egy bölcs ember
2013. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő még tanul, a szüleivel él, és nincs saját keresete, így ha ki is segítene, igazából nem is ő, hanem a szülei tennék, ezt pedig cikinek érezném.
2013. aug. 5. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megértőbb lehetne a barátod.

Ha nagyon szeretné hogy veletarts, akkor szervezhetné úgy,hogy neked ne kelljen költekezned. pl.: valakinek a kocsijával utazni a társaságból. Te tudnál vinni magaddal élelmiszert otthonról, a pasid meg talán nem szakadna bele anyagilag, ha meghív egy lángosra vagy egy sörre.

2013. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom jó ötletnek hogy hitelt vegyél fel még akkor sem ha nincs más lehetőség. Eladósodtam 6-8 évre a kocsimmal meg a 3 egyéb hitelemmel és havi 120-at kellett befizetnem éveken keresztül.

Egyik pillanatról a másikra 1 millióval többel tartoztam csakmert frank alapú volt.

Egy házzal ugyanez 15-25 évre... Soha semmiképp nem tenném meg.


Ha mégis megteszed akkor mondd meg a barátodnak hogy felejtsen el, ha nem képes felfogni hogy nem szórhatod el a pénzt. Különben is ő a férfi hívjon meg ha annyira akar. Ez egy férfitól elvárható. Ha meg tanul akkor járjon el mellette dolgozni ahogy én tettem anno! Mentem iskola után gyárba dolgozni és nyaranta bálázni is. Ha a csávónak büdös a munka csak a szórakozás akkor keressen egy pénzes nőt magának.

28F

2013. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!