Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elment nyaralni kettesben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment nyaralni kettesben egy lánnyal, szerintetek volt valami köztük?

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó, szakítottam vele pár hónapja, de azóta folyton próbálkozik, hogy kezdjük újra, az elmúlt másfél hónapban gyakorlatilag már minden olyan volt, mint mikor együtt voltunk.

Viszont most elmentek barátokkal egy hétvégére a Balatonhoz, és egy nappal korábban elment a családi nyaralójukba egy csajjal (nem ketten vannak, a szülei is ott vannak, dehát akkor is...).

Beszéltünk már párszor erről a csajról, na meg ismerem amúgy én is, mindig azt mondja, hogy nem akar tőle semmit, csak barátok, de nekem akkor is gyanús ez egy kicsit. És eddig mindig bejöttek vele kapcsolatban a megérzéseim.

Jobb lenne, ha inkább nem próbálnám meg vele újra, ugye?


2013. aug. 2. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy tényleg csak barátok

de attól még nem biztos hogy jó ötlet vele újra összejönni

és persze lehet hogy igazad van, akkor meg semmiképp nem érdemes

2013. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sakkoztak.
2013. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szivem...
2013. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fenekeztek a balatonban
2013. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!