Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megint olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megint olyan legyen a kapcsolatunk mint régen?

Figyelt kérdés
2 éve van párkapcsolatom. Az elején annyira aranyos volt, figyelmes és kedves. Talán még egy kicsit romantikus is. Ragaszkodott hozzám de néha már túlságosan is. Én pedig ezért szerettem bele. Imádom még mai napig is de teljesen megváltozott. A természete a személyisége... Mintha más ember lenne. Már nem mondogatja , hogy mennyire fontos vagyok neki , vagy hogy mennyire szeretne. Persze ezek régen mindennaposak voltak. Én egyre jobban szeretem , de egyre nehezebb is mert nekem hiányoznak a régi dolgok. Már próbáltam vele beszélni , ami sikerült is de semmi látszatja az egésznek. Mit csináljak , hogy olyan legyen a kapcsolatunk amilyen régen volt? Mert most elég kiegyensúlyozatlan.

2013. aug. 5. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet már nem szeret?Nem tudsz mást tenni, elmondtad mire lenne szükséged, ha ő ezt nem veszi figyelembe, az már régen rossz.

Egy kapcsolatban nem csak szerelemre, kompromisszumokra is szükség van.

Mindkét fél változik idő közben, figyelni kell, hogy a másik mire vágyik és csiszolódni egymáshoz, mindkét félnek.

2013. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól h nem nyáladzik neked mindennap, még szerethet.
2013. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!