Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Virág kéne az asszonynak, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virág kéne az asszonynak, de milyen?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondoltam, ami egyszerre fejezi ki a "sajnálom, hogy bunkó voltam", és a "nagyon szeretlek" típusú gondolatokat. Tahó férfiember vagyok, utoljára n+1 éve vettem virágot, és akkor sem emlékszem, hogy milyet, szóval fontos lenne a segítség.
2013. aug. 5. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rózsát, de ez azért nem fogja megoldani minden gondod és nem fog rögtön csak emiatt megbocsáltani mindent
2013. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olcsó. Menj és lopj össze egy szép csokrot egy helyi parkból. Olcsó és nagyszerű
2013. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jégvirág
2013. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rózsából milyet? Van abból is ezerféle szín.. A vörös nem túl snassz?


Ez a parkos megoldás annyira nem jön be.:D

2013. aug. 5. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyanyád él még? van kertje? Onnan is szedhetsz :D
2013. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mérhetetlenül értékelem, hogy igyekszel pénztárcabarát megoldást találni, de még mindig nem tudom, hogy milyen virág kéne.:D
2013. aug. 5. 15:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyet, milyet... A Tescoban amelyik akciós éppen. Vagy olyat ami 1-et fizet 2-t kap akciós esetleg cserepes virágot az normális befektetés mert évekig megvan nem rohad el 1 nap alatt.
2013. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rózsa vagy tulipán, szegfűt nehogy vegyél.
2013. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
cserepes orchidea
2013. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen,a vörös rózsa túl snassz...olyat vegyél amivel azt fejezed ki hogy ő különleges neked és nem az volt az első virág amit leemeltél a polcról..valami ilyesmit mint ezek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Az ezekhez hasonló színátmenetes cirmos-nak bezézett rózsák nagyon szépek.pl az is ami zöldesfehér:)

2013. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!