Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bocsátani a párotoknak ha azt mondaná nektek, hogy "gyilkos"? Tegyük fel, hogy valóban így van.

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 17:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Szóval sejtjük,hogy ki vagy,ez a mai napirendi kérdésed?

Holnap légyszi bővebben kérdezz rá,hogy a gyilkosság mégis,hogy volt és ez esetben mi megbocsájtanánk e? stb (tipp holnapra)


Na de azért egy jó tanács,annyira ne lépj Teréz anya nyomdokaiba,nem éri a mai világban ugyanis meg.

2013. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, én csak feltettem egy egyszerű kérdést.
2013. aug. 5. 17:28
 13/34 anonim ***** válasza:

Na na erre a kérdésre az egyszerű melléknevet nem lehet

mondani.

2013. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Mi is egy egyszerű kérdést teszünk fel, arra nem válaszolsz?


Direkt gyilkolt, gondatlanságból, önvédelemből?

2013. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy ilyesmit tennék, ezért nem tudom magam beleélni a kérdés adta helyzetbe.

Egyébként kapcsolattól és helyzettől függ, hogy mit tudnék megbocsátani.

2013. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Hát többiek úgy érzem ezt ma nem tudjuk,meg erősen hárítva van a kérdés bővebben.

Ez viszont nekem olybá tűnik,hogy nem önvédelemből volt,legalábbis én simán beírnám.

Mivel az nem is gyilkos kategória szerintem,hanem a normális életösztönből fakadó önvédelem.Nálam legalábbis.

2013. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Abortusz?
2013. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem voltam ott.
2013. aug. 5. 17:40
 19/34 anonim ***** válasza:
Pedig sanszos, hogy mégis tiszta a lelkiismerete, különben nem lépett volna le. Miért nem kérdezel rá? Ha szereted, miért vannak köztetek tabuk?
2013. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Van egy pasid, akivel összejöttél, és azt mondta, hogy "gyilkos vagyok, de ne kérdezd, mi történt", te meg azt mondtad, "oké, akkor költözzünk össze"?
2013. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!