Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól számít valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít valaki a barátodnak/barátnődnek?

Figyelt kérdés
Tetszik a lány, de egyelőre csak találkozgattunk, kézen fogva sétáltunk stb. Mikortól számít valaki hivatalosan a barátnődnek? Azért kérdezem, mert amíg nem elvárás hogy mással nem feküdtök le, addig szeretném kihasználni az "egyedüllétet" és másokkal is szexelni, de nem akarom megbántani vagy megcsalni. Szóval mikortól számít megcsalásnak, ha másokkal szexelek? Köszi 17/F
2013. aug. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem onnantól számít kapcsolatnak, ha konkrétan ezt így kimondjuk egymás közt.

Viszont ha valakivel már kézen fogva sétálgatsz meg ilyenek és mással szexelsz... hát, nem tudom, hogy ki az, aki nem venné megcsalásnak. :)

2013. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem szeretek egyszerre több vasat tartani a tűzbe,tehát ismerkedésnél sem,de te tudod,te dolgod.
2013. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha kimondjátok, h csak egymással akartok talizni, vagy ha valamelyikőtök ki mondja az sz betűs szót...

nem, nem a szop

2013. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első csóktól.
2013. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: ha az első csóktól lenne a barátnőm, akkor már ötszáz csajt megcsaltam volna. Ha egy buliban smárolsz valakivel, az miért járás? Ne legyetek már ilyen erkölcsi lovagok légy szíves, ez egy komoly kérdés, válaszoljatok őszintén.
2013. aug. 5. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Te hol élsz betegállat?

Ha valakivel kézen fogva sétálsz, akkor azt azért teszitek hogy ha még nincs is kimondva, hogy együtt jártok, de az a cél, azt akarjátok! Akkor meg ne szexelj másokkal, mert ez már megcsalás!

2013. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!