Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne, hogy halálos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy halálos beteg vagy, elmondanád a barátodnak/barátnődnek, akivel még csak pár hónapja vagy együtt, vagy inkább szakítanál más indokkal? Csak egy elméleti kérdés

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.
2012. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senkinek nem mondanám el.
2012. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De nem azért mert szégyellném, hanem mert nem akarnám, hogy sajnáljanak, szánjanak. Azt akarnám, hogy az utolsó hónapjaimat (ha oly súlyos) úgy tölthessem, mint ha minden rendben lenne és ne ez határozza meg. A végstádium idejét is sokkal könnyebb úgy átvészelni, hogy melletted vannak az emberek, akik csak nemrégiben értesültek erről a "tragédiáról" és még zavartak, tehát nem tudják mit kezdjenek a helyzettel.

Mellesleg pedig sokkal könnyebb úgy elfelejteni egy ilyet a "barát/barátnő"-nek is, ha nem utólag tudja meg, hogy ezért szakítottak vele hirtelen... Könnyebb eltennie magában a dolgokat.

2012. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, bár nem tudom, hogy ha valóban az lennék, hogy reagálnék..
2012. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is elmondanám. És megkérném őt, hogy ne sajnáljon, viselkedjen velem úgy, mint előtte, mert az utolsó időt (ha visszafordíthatatlan) ki akarnám használni még az életből. Én megadnám a barátomnak is az esélyt, hogy felkészüljön (ha komoly a kapcsolat) vagy el is hagyhat emiatt (ha hosszúra terveztem, úgyis mindegy lesz, ha elhagy, nem?).

Ha meg csak egy kicsi esély is lenne, és mindig van szerintem, ki dönti el, hogy nincs? és küzdenék a gyógyulásért.

2012. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából Nekem volt ilyen.Akkor voltam pár hónapja együtt a Párommal,elmondtam Neki,jobban megértett,mint más..a többi ember folyton felhozta,és szörnyülködött,sírt körülöttem,de Ő nem,elfelejtette Velem.De mostmár minden oké,volt azért remény.Szerintem jobb az őszinteség.De ez véleményfüggő.:)
2012. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,jó azért nem nagyon tartozik a "halál" kategóriába az Én esetem,de azért leírtam.
2012. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!