Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt sajnos nem elég közelről... Szóval egyszerűen nem tudok róla egyáltalán semmi negatívat mondani. Mindenkivel kedves, bárkinek segít, mindig vidám, barátságos nagyon okos és művelt de emellett meg teljesen társasági, népszerű... Gyerekeknek olvas fel kórházban, ételt ad a szegényeknek. Bánatomra párkapcsolatban él és ahogy elnéztem azt is elég komolyan veszi. Hol a hiba? Én nem látok a lila ködtől vagy tényleg vannak ilyen emberek?

2013. aug. 5. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért ne létezhetne?
2013. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hibátlan ember nincs de én benne nem találtam semmit.
2013. aug. 5. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy pont ugyanilyen lennék, de hasonló. Én is imádok segíteni az embereken, és igyekszem mindenkivel kedves lenni, komolyan veszem a tanulmányaimat és a párkapcsolati életemet is.
2013. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Urban legend :D
2013. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak azért nem tudsz róluk semmit, mert sokat vagy ezen az oldalon.
2013. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak! De neked mi a szándékod elszeretnéd csábítani? Mert szerintem a lány nem fogja a barátját elhagyni (a jellemzésedből gondolom) valamint én a barátja helyében, jobb belátásra bírnálak, hogy keress magadnak szingli csajt és ne más csaja után vágyakozz! De a lényeg az, hogy igen vannak ilyen "angyalok"!
2013. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az ilyen angyalok mindig foglaltak? Még az elején megpróbálom feladni nem akarok belehabarodni vagy ilyesmi...
2013. aug. 5. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én azt nem tudhatom, hogy mindegyiküknek van-e barátja de azt tudom, hogy nekik nem kell keresni a kérőket!
2013. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy külsőre is angyali...
2013. aug. 5. 22:35
 10/12 Pendulum92 ***** válasza:
Nem is ismered. Ha együtt laknál vele pár évet, biztos tudnál negatívumot is mondani.
2013. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!