Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik viszonzott szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik viszonzott szerelem aminél igazán vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Csak ilyen kapcsolatot szeretnék, nem szeretnék olyanokkal lenni akik nem kivételesen vonzzanak. Hogyan érjem el, hogy ilyen férfi kezdeményezzen nálam?


22/N


2013. aug. 1. 04:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Létezik. :) Hogyne létezne?
2013. aug. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
muszáj neki.
2013. aug. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ilyen férfit találni aki kezdeményez is?
2013. aug. 1. 04:41
 4/14 anonim ***** válasza:
docj ki ide egy ismerkedős kérdést. Xd
2013. aug. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Milyen választ vársz egy ennyire retardált kérdésre? Valami titkos receptet? Vagy egy eldugott sziget koordinátáit? :D
2013. aug. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező,csak most,csak neked. Van egy tuti hely ahol vannak ilyenek, ez a hely a böri. Ott a sikerességi ráta megközelíti a 100%-ot,ilyen arány elérhető még építkezések vonzáskörzetében,diszkóban stb, kérem a zöld kezet! Nincs mit,máskor ís készségesen segítek!
2013. aug. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kismutyesz_ ***** válasza:
Létezik.
2013. aug. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedre a válasz az, hogy létezik, sőt elég gyakori.

Hogy te találsz-e olyan férfit, akivel ilyen tud kialakulni, - és úgy, hogy majd kezdeményez nálad, - hát erre nincs válasz.

2013. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Igen létezik, Párommal ilyen a kapcsolatunk, kb. elveszünk egymásban a hatás minden téren, mindenben, nagyon jól passzolunk, elfogadjuk egymást olyannak, amilyen, nem szabályozzuk semmiben a másikat, nincs tabu, sőt valahogy működik a telepátia is, mer ezt máshogy nem tudom mondani, van, h olvasunk egymásban..


Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is sok időbe telt mire Rá leltem/ünk egymásra, de azt mondom megérte, nagyon Szeretjük egymást!

Azt tudom mondani kitartás, sosem tudhatod kiben leled meg a lelki társad, barátod, szeretőd, társad.

Aki nélkül nem tudsz és nem is akarsz lenni.


"Nem az az igazi, akivel le tudnád élni az egész életedet..hanem az, aki nélkül nem . :]♥"


És hogyan érd el, hát nálunk egy véletlen volt, v. a sors, alakította úgy, mer lehet amúgy sosem, v. kitudja, de szerencsére így alakult, és minden ment magától.


Szal ne görcsölj rá, mer akkor ez kihat rád, vis a kisugárzásod is ilyen lesz, s ezt megérezhetik az emberek, légy laza, spontán, de még ez sem 100%, nincs tuti recept rá.


Bár egy ideje szerettem volna egy ilyen férfit az életemben, ha úgy vesszük bevonzottam kb.

Másfél éve boldogok vagyunk.


Kitartás, légy mosolygós, vidám, kedves, bízz magadban.

2013. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 orchi válasza:

Persze hogy létezik. Nincs annál szebb.

A kezdeményezés pedig nem mindig a pasi dolga. Te is lehetsz egy belevaló dögös csaj aki odaáll elé és megmondja mit akar. Ha pedig mindenféleképpen azt szeretnéd ha a pasi kezdeményezzen csak add önmagad, és ne görcsölj rá a témára mert ezt ő is észre fogja venni. mosolyogj, flörtölj vele és ha igazán érdekled úgy is megteszi az első lépést ;)

Hajrá

2013. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!