Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm több mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm több mint egy évig hazudozott össze vissza, de én még mindig szeretem és most megint ígérgeti hogy megváltozik de már szinte egyáltalán nem bírok megbízni benne akkor mi van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen se vele se nélküle állapotvan. Valakinek valami módszere hogy ne mindig arra gondoljak vajon mit csinál.
2013. aug. 5. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább nézz a tükörbe basszus, egy kamugép után sírsz? dob ki a búsba
2013. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egy évig hazudozott, akkor szerinted most fog megváltozni? Fél hogy megtudtad a hülyeségeit és elveszít téged.. De hidd el, hogy találsz egy olyan lányt, aki szeret téged és nem fog hazudozni neked.

Jobb lesz neked is, ha nem lesz Ő. Nem kell stresszelni azon, hogy kivel van mit csinálhat stbstb..

Te tudod, de jegyezd meg--> NBS! NE BÍZZ SENKIBEN!

2013. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaj kérdező, ez csak hablagy,, nem fog csak úgy páff megváltozni, hagyd a francba,, persze oké szereted háát, ez van
2013. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Adj neki egy esélyt, lehetséges, hogy tényleg megbánta. Ha az én exem vagy akkor főleg mert én akkora pofont kaptam ami után már azt se tudom fiú vagyok vagy lány nemhogy elkövetném ugyanazt a hibát. Én mindenképp megváltoztam. És szerintem ha én képes voltam másnak is menni fog! Ha szereted akkor fogadd vissza. De tudastosítsd benne, hogy nincs több dobása.

Esetleg hagyd függőbe bizonyitani. Ha eleget bizonyit és ugy látod tényleg változott akkor visszaszed ha hibázik akkor pedig nem. Ez volna a legkézenfekvőbb a Te szempontodból és azt hiszem meg is lehet érteni a bizalomborulás esetén az a minimum, hogy a másik pitizzen és igenis bizonyitsa be az igazát nekem.

2013. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan beszélgetnetek kéne egymással!

28F

2013. aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most majdnem szakítottunk ujra megbeszéltük, most vannak nyaralni de folyamatosan görcsöl a gyomrom hogy csinálni fog e valamit.
2013. aug. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!