Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi megváltozik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi megváltozik így?

Figyelt kérdés
még csak 9 hónapja vagyunk együtt. nemrég olvasgattam a régi sms-eit, és édesemnek szólított, meg írta, h hiányzom. Ma már semmi ilyesmi. Odafigyel rám, segít nekem ha kell, türelmes velem, de ezek a kezdeti becézgetések, meg apró ajándékok elmaradoztak...nem vágyom túl sokra csak egy kicsire. normális ez ilyen rövid idő után? H lehet kicsit visszahozni azt? Nem azt akarom h minden ugyanolyan legyen, csak kicsit
2013. júl. 10. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondtad már neki, hogy ez hiányzik?
2013. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen. De azt mondta h nem tudja miért van. de nem változtat ahogy én látom
2013. júl. 10. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresre nem lehet ezen valtoztatni, sot, ha megkered onnan szinte lehetetlen, hogy megvaltozzon.
2013. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor mivel lehet?
2013. júl. 10. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked kell rajonnod, nincs egyseges megoldas. Megprobalhatod kicsit "hanyagolni", hogy hianyozz neki, hogy kicsit(!) feltekeny legyen, megprobalhatsz olyasmiket csinalni amitol jobban tetszel neki (tobbet adni magadra, olyasmivel foglalkozni ami imponal neki), de lehet, hogy pont az segit, ha jobban kimutatod te az ezeseidet, lehet, hogy szexben kell valamit beujitani, stb.
2013. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó könyvet olvastam ezzel kapcsolatban. Általában jellemző a kapcsolatokra, hogy a kezdeti udvarláskor bevett gesztusok eltűnnek. Ez szinte törvény.


Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Amikor össze ismerkedtünk, előre engedett az ajtón, néhány évvel később, majdnem oda passzírozott a liftajtóhoz, de nem engedett előre, épp, hogy el nem taposott. Az én tapasztalatom ezzel kapcsolatban a következő.


Vannak férfiak, akik fogékonyak arra, hogy ha jelzel nekik, hogy mire vágysz, mire van szükséged, és vannak, akik nem. Azok, akik nem fogékonyak, azokat nem fogod megváltoztatni. Olyanok, amilyenek. Akármit csinálhatsz, nem tudod átformálni őket.


Aztán vannak olyan férfiak, akik veszik a jelzéseidet, és hajlandóak változtatni a viselkedésükön.


Igaz, hogy sok olyan könyvet olvastam ami a párkapcsolati válság kezelésekről szól, és voltam párkapcsolati szemináriumokon, meg ilyenek, de az férfi, akiről szó van, ő nem foglalkozott ilyesmikkel. Szóval a helyzet az, hegy kapcsolatban az érzelmek nem maguktól maradnak el. Egyszerűen építeni kell őket, újra és újra, nap, mint nap. Én azt csináltam, hogy kezdeményező voltam vele szemben. Olyan helyzeteket teremtettem le, amivel a kapcsolatot izgalmassá és színessé tettem, ami engem feldobott, és figyeltem, hogy a pasi mozdul, vagy sem. Szerencsére neki lehetett mondani, hogy most nekem valami izgis dolog kell, mert az érzelmi mutatóm kissé vissza esett. Szóval, a kapcsolatot életben kell tartani, és ezen dolgozni kell. Minden ember másképp fejezi ki a szeretetét, és mindenki másként érzi szeretve magát. Meg kell tanulnunk egymás szeretet nyelvét, és nem szabad abba hagynunk, hogy azt beszéljük. Ebben pedig a férfinak is partnernek kell lennie. Ha a férfi ezt megérti, és hajlandó veled együtt teremteni egy ilyen "játékot" akkor a kapcsolatot érzelmi szintjét fenn tudod tartani, de ha nem, akkor sajna a kapcsolat problémák elé néz. A korábbi kapcsolatom be is fuccsolt. Egyszerűen nem éreztem szeretve magam, és egy idő után ez kölcsönös volt. Erőztünk egy ideig, végül vége lett... :(

2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt is vedd figyelembe kérdező, hogy már más szemmel néz rád, mint akkor. Ez természetes.


Meg sajnos az állandóan bókoló férfiakat papucsnak nevezik. Nem férfias dolog.


Mindenkinek más az érzelmi szintje.

2013. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!