Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féléven kereszül csak hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féléven kereszül csak hazudott és kihasznált, hogyan tehetném túl magam rajta?

Figyelt kérdés
van egy srác, fél évig voltunk együtt, és nekem ő volt az "első nagy szerelmem" tehát így még nem szerettem senkit, vele vesztettem a szüzességem is.. eleinte minden jó volt, télleg nagyon megszerettem és nem tudtam hogy ő ilyen, több hónapra rá kezdtek el hozzám olyan infót eljutni hogy ő több lányt is csak 'kihasznált' meg stb stb hagyjam el,vigyázzak vele.. de nem igen vettem komolyan mert teljesen elvakított az hogy ő egy nagyon normális aranyos srác, legalábbis annak tűnt, voltak elég durva dolgai amiket elnéztem, jó pár napig mérges voltam rá, de nem tudtam haragudni mert folyamatosan hiányzott, aztán volt olyan hogy összevesztünk, és csak akkor keresett meg amikor épp kanos volt gondolkoztam el azon hogy ő télleg csak azért van velem?! rákérdeztem de azt mondta hogy nem, és hogy szeret.. feltörtem a régi facebookját (tudom hogy szemétség volt de tennem kellett már valamit) ahol elég durva dolgok voltak, kiderült hogy több lányt is télleg csak 'arra' használt.. rá 1 hétre szakítottam vele, és a végén még megkérdezte hogy lenne-e kedvem még egy menethez.. és kérdeztem tőle hogy miért kellet átbaszni.. amire ő annyit írt hogy "most mondtam azt hogy csak szexeljunk vagy mi? " meg hogy jó vagyok az ágyban, de a kapcsolat az nekünk nem megy.. és egyszerűen annyira nehéz felfogni,vagyis nem is tudom, szó szerint könyörögtem neki régen hogy ne verjen át, inkább mondja el ha csak annyi vagyok neki.. és azt mondta hogy bízzak benne meg mindig olyanokat mondott hogy engem szeretett eddig a legjobban,és örökké velem akar lenni, még utána is folyamatosan mondta hogy szeret... és hogy ez mind hazugság volt..olyan mintha a szivem ki akarna ugrani a helyéről.. félévig..az egész csak erre ment ki. és nem is értem hogy lehet ilyen szemét valaki, amikor pontosan jól tudta hogy mennyire szeretem, volt hogy a kezemet is megvágtam.. és most mégjobban elérte hogy egy darabszarnak érezzem magam.. de ami a legrosszabb hogy még így is nehéz túl tennem magam rajta mert szeretem, és nemtudom hogy tovább, most minden olyan szörnyű..
2013. aug. 6. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez van! :D Na most magyarázza meg nekem valaki, hogy az legnagyobb szerelemmel kell elveszteni, mert úgy milyen felejthetetlen! :D Hát, kérdezőnek is felejthetetlen lesz, az biztos.

Amúgy hány éves vagy, hogy ilyen könnyű volt neki?

2013. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te is tudod hogy egy szemét alak, aki nem érdemli meg a szereteted és hogy bánkódj miatta

tudom, könnyű mondani, de idővel túl leszel rajta és találni fogsz egy olyan fiút, aki tényleg szeret :)

2013. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ejhaj.... Tudom mit érzel... Fiű vagyok de velem egy lány tette ezt velem... 8 hónapon át.... De megbocsájtottam neki szerettem... Sőt még most is mind ezek ellenére.... Na de.... Segitek neked.... Gondolkozz ell azon hogy mi volt a jó és mi a rossz.... A kapcsolatba szenvedtél minden bizonnyal de hidd ell megfogsz nyugodni idővel ha most ez nehéz is... Próbálj bulizni,barátaiddal lógni mert ilyenkor a barátok a legjobbak.... Fiúz be tudom hogy mindenkibe őt fogod látni de próbáld feledni mert ő csak aljas módon kihasznált,ő nem érdemelt meg téged szóval ne siránkozz neki mutasd hogy boldog vagy egy ideig ne álj vele szóva hidd ell ha boldognak látszasz akkor neki fog fájni hogy milyen egy marha volt :) szóval fell a fejjel nem ált meg a világ
2013. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy ezen az oldalon - ahogy olvasom - rengeteg rendes srácnak nincs senkije, soha nem is volt. Persze ők nem néznek ki olyan jól, a te nagy szerelmed meg biztos jóképű fiúcska volt.

Nos, ez szar érzés, de legközelebb hallgass a többiekre és a megérzéseidre, meg ne csak a kinézet szerint válassz.

2013. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbájl valami hobbit találni magadnak, legyél sokat ismerősőkel, barátokkal, rokonokkal akik elterelik a figyelmed a bánatodról.


Hülye pitsák! Nektek miért mindig az olyanok kellenek akik csak átvernek. Aki valóban szeretne, megbecsülne, azt meg kikosarazzátok. F

2013. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulságot levontad? Sose arra alapozz, hogy mit mond a fiúd, nyilvánvalóan nem fogja bevallani, hogy nem nagyon érdekled, csak kell neki a piña. "voltak elég durva dolgai amiket elnéztem" na itt rontottad el, ha lett volna öntudatod és alapszintű elvárásaid, akkor sokkal hamarabb kiderült volna, hogy mire megy ki az egész, de te mindent elnéztél, mindent elhittél... legközelebb ne legyél lábtörlő.
2013. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!