Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetném le a félelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a félelmeimet, és hogyan tehetném jobbá a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

A barátommal nem nagyon hasonlítunk egymásra,más az érdeklődési körünk. Más az életfelfogásunk. Mást igénylünk. Én nagyon érzelmes vagyok,ő nem igazán.

Azonban mégis szeretjük egymást, jól érezzük magunkat egymás társaságában,és nagy a vonzalom.

Az előző kapcsolatomban a barátommal szinte mindenben megegyeztünk,sokkal lángolóbb szerelem volt,mint ez,mert érzelmileg is kielégültem..De amilyen hirtelen jött,olyan hirtelen lett vége,és nem is értettem a szakítás valódi okát. Nyilván nem szeretett eléggé stb..

Azonban olyan szinten rettegek a hirtelen szakítástól,hogy nem tudom élvezni a pillanatokat. Tudom,hogy egy kapcsolatban a kommunikáció a legfontosabb. Szeretek mindent megbeszélni..Amikor(és azért sokszor van így),érzem,hogy nem jó a beszélgetés köztünk,szóvá teszem,de azt mondja,ő nem igényli nagyon,csak egyszerűen jó velem.

Szerintem látja már rajtam,hogy mindent túl aggódok. Szeretek mindent megbeszélni,de nem akarom ezzel őt feliedgesíteni,mert ő nem ez a típus.

Szerintetek hogyan dobhatnám fel a kapcsolatot,hogy ne laposodjon el? Hogy úgy viselkedjen velem,mint a legeslegelején? Hogy nagyon is felnézzen rám, és mindig érdekes legyek számára?

Aki esetleg nagyon segítőkész kedvében van,vagy párkapcsolati tanácsadó,írhat privátot is,és majd nagyon megköszönöm. :))


2013. júl. 10. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezért hülyeség olyannal kezdeni, akivel semmi közös nincs bennetek.
2013. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam olyat,hogy semmi közös nincs bennünk-
2013. júl. 10. 15:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2013. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha nagyon szeretsz valakit,Felfújható Sárkány,akkor küzdesz,és nem pedig a generációnknak megfelelő viselkedésformát alkalmazva: hagyod a pi@ába..
2013. júl. 10. 15:45
 5/14 A kérdező kommentje:
1 éve.
2013. júl. 10. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Én eleve nem kezdek olyannal, akivel nem passzolunk, szóval fel sem merülne, hogy küzdjek érte úgy, hogy nincs bennünk közös.
2013. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nem mondtam,hogy nincs bennünk közös..csak sok mindenben különbözünk..
2013. júl. 10. 15:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg áthidalni a kettőtök közt lévő különbségeket, szerintem ez lehet a probléma. 1 év alatt csak megismerted annyira h tudjad milyen is ő, pl. ha nincs kedve beszélgetni nem azért van mert unalmas vagy vagy baja van veled hanem ő ilyen.
2013. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok mindenben is hasonlíthatnátok, de nem. Erről van szó. Úgysem lesz ez hosszútávú.
2013. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:) Köszi a bíztatást! Remélem nem lesz igazad.:D

Ez nem volt ám bók . :P te érett leány

2013. júl. 10. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!