Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 pasim van egyszerre. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalmuskahh Hercegnőő kérdése:

2 pasim van egyszerre. Már nem sokáig bírom így. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyikőjükbe se vagyok én szerelmes. Az 1.vel egy hónapja vagyok együtt őt nagyon szeretem, a 2.-al csak igéretből találkoztam és nagyon bejövök neki és nekem is tetszik. Így két fele kell mindig szakadjak és nem tudom melyikőjüket válasszam :(
2013. aug. 6. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak egy 13-14 éves tinipin.@ lehetsz
2013. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőjükbe sem vagy szerelmes, plusz még sz*patod is őket. Gratulálok. Szakíts mindkettővel, ennél biztosan jobbat érdemelnek. Lehet lepontozni.

24L

2013. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Dalmuskahh Hercegnőő = Gyémántos Rajbaba

C típusú...

2013. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Büdös r!banc vagy. Arra hogy a lyukadat megtömjék nem kell barátot tartani, elég ha van néha egy egyéjszakás.

Kiskvrva!

2013. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
MÉGIS HOGY ENGEDSZ MEG MAGAD ILYEN HANGOT??
2013. aug. 7. 00:20
 16/19 anonim ***** válasza:
pedig igaza van, lotyóvagy, én mind a 2 pasid helyébe jol pofánvernélek, aztán elmennk söröznia a másikkal és kibeszélnénkhogy mekkora egy ringyó vagy, a nevedből itélve meg még sötét börü is. Amugy fake kérdés.
2013. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#14-esnek igaza van.

Majd egy kis nyelvtani hiba a kirohanásodban

"MÉGIS HOGY ENGEDSZ MEG MAGAD ILYEN HANGOT??"


1.) Semmi jogod csupa nagy betűt használni

2.) Szerintem elég buta kérdés ez tőled, mert a válasz igen egyszerű. Kinyitja a száját és a hangszálai rezgetésével és levegő kiengedésével.

3.) Az engedhetsz akart lenni! Engedsz és az engedhetsz között igen nagy a különbség, tanuld meg!

4.) Az magadnak. A magad és a magadnak szintén nem ugyan az.


Úgy hogy azt tanácsolom, hogy csukd be a kicsi szádat, hagyd ott mind a két fiút és csücsülj le az iskolapadba és figyelj oda jól magyar órákon, hogy legalább szépen megfogalmazva, helyesírási hibák nélkül árazd magadból az ostobaságot és egyből kulturáltabb lennél!

2013. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért kedvesek vagytok ilyeneket írtok hogy r....nc meg társai, meg ássa el magát.


Nem mintha egyet értenék vele, nyilván nem helyes amit csinál.


De az hogy egy csaj csinál ilyet, a felett pálcát törtök, de ha egy pasi egynél több barátnőt tart, kettőt-hármat, és azokat is csalja, azt jól (főleg más pasik) hátba veregetitek milyen ''ügyes voltál''


Ha valaki ide pasi kiírná két nője van, nem kapna ennyi hideget-meleget.


Hány meg hány olyan eset van, hogy a csaj hűséges, végzi a mindennapi teendőit, főz, mos, takarít, párját kiszolgálja, ágyban is teljesít, de kiderül a pasinak van egy másik nője, sőt, minden városban van nője.


Olyan is van ezek a nők nem is tudnak egymásról, de olyan is van hogy igen.


Mikor kiderül persze akkor is a nő a hibás akit megcsaltak, mert akkor biztos valamit nem adott meg.


De ha gond van akkor is az a megoldás rögtön félre kell menni??


Meg kell beszélni!!!!


Ha a nő csalja meg pasiját, persze a nő a szemét.


És mégegyszer, nem helyeslem egyik oldalról sem, de akkor ugyanolyan minősítést kapjon az is, aki pasijént csinálja ugyanezt!!!!


És sok pasi aki egyszerre több nőt tart, lazán kezeli, semmi megbánás, semmi bűntudat, lesz....rja kit bánt meg.

Aztán rákeni az egészet a nőkre, ő hibájuk.


Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge.....



A kérdést kiíróhoz:


Nem teljesen helyes amit teszel, ha kiderül, mindjettőjüknek fájdalmat okozol, és el is veszítheted őket.


Két szék közül földre eshetsz.


Gondolom mindkettőhöz kötődsz, ha nem is vagy szerelmes.


Hosszútávon nem csinálhatod.


Előbb-utóbb döntened kell.


Azt teheted meg, azt választod akihez jobban kötődsz, azon belül választásod van:

elmondod neki sajnos elkövettél egy hibát, volt más valakid.

Aztán lehet kidob, vagy megbocsát, legalább őszinte voltál és nem titkolóztál, nem magától jött rá és nem mástól tudta meg.


Vagy azt teheted, megbánod őszintén, nem mondod el, mert tudod úgyis csak fájdalmat okoznál neki és talán sose heverné ki.


De akkor megígéred magadnak, többet ilyet nem teszel se vele, se mással, tanulsz belőle (akár elmondod, akár nem).

2023. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18 Független tőle, hogy fú vagy lány. Ha a kérdést egy fiú írta volna ki, a r!banc jelző helyett valószínűleg az alljadék pötsch jelző érkezett volna a többségtől, vagy valami hasonló.


Mondjuk kíváncsi lennék így 10 év után mi lett a történet vége.

2023. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!