Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a felnőtt 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a felnőtt 25 év feletti párok, mennyi idő után költözzenek össze?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
fél vagy 1 év. attól függ milyen körülmények között laknak, van-e saját helyük vagy szülőknél vannak-e.
2013. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Didiiayer ***** válasza:
Hát ezt a párnak kell érezni, vannak akik viszonylag elég hamar összeköltöznek mások meg évek múlva sem. Én azért egy fél évet várnék, de azért ez függ a távolságtól is meg, hogy a munka miatt ez mennyire megoldható stb.
2013. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy ők érzik. Én majdnem 3 éve vagyok már a párommal, szeretnék is összeköltözni vele, de neki nincs munkája... így meg nem lehet. Ha lenne munkája akkor minden okés lenne, összeköltöznénk.
2013. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettőnknek van munkája, még sem költözünk össze. Szülőknél lakunk mindketten, egyikünknél sem megoldható az összeköltözés. Saját lakásunk nincs. Nem tudom mi lesz így. Már 4 éve vagyunk együtt. Kezdem feladni...
2013. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!