Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a dolgot csak én nem értem felnött nő létemre? Vélemények? Most akkor én vagyok és felelős az ő életűkért?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Lassan betöltöm a 38 at : Időnként előkerülnek életemböl azok a fiúk akikkel volt valamilyen visszonyom . Volt akivel csak baráti volt akivel lehetet volna kapcsolatom ,volt akivel csak megtörtént : 4 emberröl beszélünk :Ez a 4 ember olyan akiért annak idején /öltek volna / a lányok mert ,vagy nagyon jó képüek ,vagy mert a családi háttér már akkor olyan volt ,hogy mindere telt . Megkerestek ,az elmult időszakban . Találkoztam velük személyesen ,úgy gondoltam ,hogy mitől ne dumálhatnánk 1 jót kivel mi történt az elmúlt évek alatt .

A következő dolgok derültek ki :

1 számú akivel barátok voltunk 1 társaságba jártunk egész életünkben 1 szer csokoloztunk : Azért ninncs senki komoly neki mert nem hevert ki .. Állitollag én tehetek róla mert a csók után azt mondtam ,hogy nekünk ez nem menne .. azóta nem heverte ki : Lányról -lányra jár .

2 akivel megkellett ,hogy történjen a dolog mert elkerühetetlen volt a szexuális vonzodás ,de más nem müködött volna köztünk : Azt mondta ,hogy megnösült ,de nem szerelmes ,de megakart felelni az elvárásoknak..

3 as . akivel kb 2 hétig jártam miattam vonzodik a fiúkhoz .

4 es . 16 év után tőlem érdeklődik ,hogy nekünk miért nem jött össze a komoly szex amikor 4 hónapig eggyütt voltunk 17 évesen : Állitása szerint nekünk még lesz dolgunk eggymással . Mondtam neki ,hogy azért nem jött össze mert biztos nem gondoltuk komolyan egymást : És utána mindig volt mindkettőnknek valakije . Megnősült ,de olyan lányt vett el 3 éve akit nem szeret: Közölte ha elválnék ,rögtön elválna és elvenne ..

Mind 4 pasival jól elbeszélgetünk ,de én inkább úgy érzem ,magam mint akin számon kérték a saját életüket !!


Ami még furcsább olyan minha félnének tőlem . Azóta sem keresett 1 sem sehol ..


2013. jún. 16. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egy frászt simán barmok,ne vedd a lelkedre hogy el.szarták az életükre !!!!!!!!!!
2013. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*életüket
2013. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden rossz szándék nélkül mondom, hogy nekem van egy olyan gyanúm, hogy csak a bugyit akarták leszedni rólad, ezért mondták ezeket. Hátha megesik rajtuk a szíved.
2013. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy miattad vonzódik a hármas a fiúkhoz...Csak, mert neked nem volt jó, attól még más lányoknak jó lett volna, csak ő 1-2 kudarc után feladta és inkább bebuzult...Ők baszták el az életüket, nem te az övékét, szóval ezért ne legyen lelkiismeret furdalásod és ne vedd komolyan...Ők a felelősek ezekért, nem te :).
2013. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bebuzítottad a 3-as számú versenyzőt? XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD


Ezen fogok röhögni estig :)

2013. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha a bugyimat akarák volna levenni akkor : Ezt kellett volna mondaniuk ha nem is akkor amikor találkoztunk : Ha kerestek volna utána: De nem adtam volna ..
2013. jún. 16. 11:30
 7/13 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam össze gyüjtöm mind a 4 és elviszem őket 1 pszihologoshoz .. Milyen jól néznénk ki együtt .. csoportos foglalkozásra..

a férjemnek persze elmeséltem ,ő azt mondta ,hogy nem 100 ak . mert ennyi erővel ő meg tönkre tette az 1 baratnője életét . amikor csaj kidobta 20 éve . és most egy alkoholistával él ..

2013. jún. 16. 11:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

a 3 férfi, az nem jött össze, mert nem ettől vonzódik a fiúkhoz, maradjunk ennyiben

bár a többi is egy marhaság, nem tudom én nem szoktam ilyen régiekkel beszélni, minek? ha valakin akart volna, keresett volna, már korábban is, szóval kipróbálták, hátha a dugás összejön , ez az én véleményem N

2013. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kolosszus22 ***** válasza:
Ez mind elég nagy ökörség, a 3-as meg pláne, azt nem is értem.Hogyan lehet valakiből búza egy nő miatt, pláne egy olyan nő miatt akivel 2 hétig jár az ember, az semmi!?
2013. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Oka lehet: Valószínűleg te vagy a végzetnek az asszonya. Mrs. Faith. Ehhez két shake sem férhet(négy darab shake meg aztán pláne nem, különben is az egyik csokis a másik vaníliás stb., szóval az csak bonyodalom).


Szomorú vagy amiatt, hogy nem keresnek azóta? Mit szólna hozzá Mr. Faith? :)


27/f

2013. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!