Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is csúnyán beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is csúnyán beszél a barátotok, ha mérges?

Figyelt kérdés
Ha összeveszünk,akkor néha nagyon csúnya dolgokat mond nekem,például,hogy hülye vagyok,bolond vagyok,idióta vagyok,hisztis vagyok meg ilyenek.. Aztán elmondja,hogy ő egyáltalán nem gondolta komolyan,csak ilyen,amikor mérges,nem tudja kontrollálni magát.Amikor viszont nem veszekszünk,akkor minden nagyon jó.Mindenről el tudok vele beszélgetni,tudok vele hülyéskedni és hogyha például valaki mond nekem valamit,azonnal megvéd,szóval másképp minden nagyon jó tényleg.Nem is szoktunk sokat veszekedni és hamar kibékülünk,csak amikor felmérgelődik,nagyon meggondolatlan.
2013. aug. 6. 20:32
 1/4 anonim válasza:
100%
hát akkor te még nem hallottál valakit csúnyán beszélni...:D
2013. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mérges akkor sem beszél csúnyán velem mivel nem bunkó hülyegyerek, hanem egy értelmes ember. 3 év alatt még rosszat én nem hallottam a páromtól.
2013. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezek nem csúnya dolgok. Mi a barátommal megbeszéljük a dolgokat és akkor mondja hogy megint egésznap hisztis vagyok, vagy, hogy ne legyen buta. Ennyi.
2013. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de bátyámra néha én szólok rá mikor vitatkozik a barátnőjével, komolyan a sárga földig lehordja belevéve az anyját meg mindenkit és akkor szépen fogalmaztam :D de közben az életét is odaadná annyira szereti, csak néha egy idegbeteg állat :D szóval csodálom a csajt hogy hogy bírja mellette, bár ez csak akkor van ha veszekednek. amúgy jól megvannak.
2013. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!