Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki az, hogy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az, hogy 16 évesen meg nem volt barátom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért nem volt...

a válaszodtól függ, hogy ciki-e... Normális esetben nem ciki, majd jönni fog neked is a fehér herceg szőke lovon. :)

2013. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Amélia:) ***** válasza:
nem :PPP tök fiatal vagy, miért lenne gáz?
2013. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem az de összejöhetnél attól függetlenül valakivel mert már később ciki lesz, nem egyből arra kell gondolj h lefeküdjetek csk először egy ideig csk érezzétek jól magatokat egymással aztán megy majd minden magától.
2013. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki... Tudom most azt gondolod, hogy mindjárt jönnek, hogy még fiatal vagyok stb, válaszok. Pedig hidd el, még az vagy. Rengeted időd van arra, hogy találj valakit. És hidd el, úgyis a legváratlanabb pillanatban fogsz találni valakit, pont akkor amikor nem számítasz rá.
2013. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze higy ciki.Most azonnal össze kell jönnnk. :)
2013. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban általában ezek csak divat járások, hogy mondhassák voltak valakivel szóval egyáltalán nem ciki :) sőt kincs vagy :D
2013. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Nekem 14 évesen volt egy "szerelmem" igazából de nem volt köztünk úgy semmi szex,csók ilyesmi , de nem volt ez több 1 hónapnál, így nem nevezhetném párkapcsolatnak, barátnak. Utána 18 évesen lett egy akit már a barátomnak nevezhettem,nekem ő volt ez első mindenben. Szóval nem vagy lemaradva, kicsit későn érsz mint én is anno :) De, szerintem akik későn érnek, általában jobban szeretik a tartós kapcsolatot mint a futó kalandokat. De , ez csak az én véleményem :)
2013. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
az lenne a ciki ha már 10 pasid lett volna;) legyél erre büszke hogy még nem volt, majd úgyis lesz ha lennie kell:)
2013. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

Egy 16 éves srcának is azt mondanád hogy legyen rá büszke hogy még nem volt csaja?

2013. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!