Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van akinek 60 körüli a párja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek 60 körüli a párja? Nálatok jól működik a szex?

Figyelt kérdés
A párom 60 éves és lassan 6-7 éve nem volt merevedése és orgazmusa de azt mondta nem is hiányzik neki:(
2013. aug. 7. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vegyen be egy kamagrát. Úgy fog állni neki mint a cövek. xD
2013. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Apám 59 éves, ő még kufircolna és tudna is, de anyám elhagyta, így nincs akin tesztelje még.
2013. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Értem hát szedte a párom a Maca Vibe-t de nem segített orvoshoz nem akar menni azt mondta ha ez van akkor ez van elfogadta:(Azt mondta 60 évese embertől mit vár az ember
2013. aug. 7. 13:47
 4/20 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2013. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
30
2013. aug. 7. 14:01
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem kell gyógyszer, csak pénisz pumpa. Olyan merevedése lesz, hogy csak na :)


Második taktika, orál szex, ott a teljesítmény csak rajtad múlik :)

2013. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Orális szex sem segít.Lehet az a baj,hogy tényleg nem érdekli már a szex.

Nem törvényszerű,hogy 50-60 év közötti férfinak ilyen gondja legyen évek óta.Több ismerősnél van ekkora korkülönbség de nincs ilyen gondjuk.

2013. aug. 7. 14:12
 8/20 A kérdező kommentje:
Egészségedre nevessél sose tudhatod Te leszel e- még ilyen helyzetben ha nő vagy ha férfi.
2013. aug. 7. 14:23
 9/20 anonim ***** válasza:
Én 33 vagyok, a férjem 52, de nem érdekli a szex abszolút, van egy 53 éves ismerősöm, őt már érdekelné a szex, csak nem annyira tud, pl. betegség miatt se. Hát így jártunk, le kell cserélni őket, időnként...
2013. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

lecserélnéd ezért?Én nem tudnám mert a szeretem nyilván megoldjuk a gondot másképp de azért ez nem váló ok:)

És nálatok régóta ez a gond?Párod,hogy áll hozzá?Az enyém nem hajlandó erről beszélni azt mondja menjek el ha annyira a szex a fontos

2013. aug. 7. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!