Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg van a közös hang, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg van a közös hang, jó együtt lenni, működik a szex, akkor miért nem akar járni velem?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk rövid ismertség után olyan volt, mintha már évek óta ismerném, viszonylag hamar le is feküdtünk, és először úgy indult, hogy olyan lesz közöttünk, mint a barátság extrákban.:D De aztán elhívott randizni, de utána közbelépett egy csaj, akivel már járt korábban így akkor nagyon kiestem az életéből, de kb 1hónapja szakítottak és így megint keressük egymást. Ugyanaz van köztünk, mindenről elbeszélgetünk, de ha csendben vagyok egymás mellett az is nagyon jó vele és a szex tökéletesen működik. Nem tudom merjek -e jobban közeledni, nem akarom elijeszteni, azt akarom elérni, hogy ő akarjon velem járni. Ezt hogyan tudnám? Én nagyon szerelmes vagyok belé, szerintem ő belém nem, de bármit megtennék, hogy ez kölcsönös legyen.


21/L


2013. márc. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Mert csak d*gni kellettél, hány éves az illető?
2013. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kössz... akkor ha csak arra vagyok jó, minek hív el sétálni?

21 éves, mint én, egy napon születtünk...

2013. márc. 5. 21:06
 3/3 anonim válasza:
Amíg "ingyen" dobod neki az Y-t addig nem is akar majd járni veled. Dolgoztasd meg néha a szexért közös programokkal! Ha nem hajlandó rá, csak a p*nci kell neki akkor meg úgysem fog járni veled.
2013. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!