Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes belém egy nő?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok világ életemben csak futó kalandjaim voltak és időm se volt randizgatni.

És amúgyis mindig úton voltam! Voltam olajfúró tornyon a tengeren, voltam Ausztráliába zafír bányába, voltam mosogató Chicagóba stb stb

Idő közben a jólétben meghíztam és meg is gazdagodtam kicsit és már minta kopaszodnék is. DE amióta hazaköltöztem szülővárosomban (40.000fős) egyfolytában tapadnak rám a nők! DE nem csak az átlagosak a jobbnál jobb 10pontos bringák is 22éves kortól 35ig.

Eleinte csak arra gondoltam hogy a pénzem kell nekik és így én is csak kihasználtam őket megfektettem és kész.

De mi van ha tényleg tetszem nekik ?


2013. aug. 7. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
talán legyél visszafogottabb ( gondolok itt arra hogy ne oylan ruhába járj ami annyiba kerül mint másnak a kocsija) és ne mondd el hogy gazdag vagy... és ha még érdeklődik irántad valószinüleg nem arra hajt
2013. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk megmondja, hogy szeret.


Nem kell, hogy drága helyekre vidd, hogy jól érezze magát, nem csak éjszakára hív meg, napokkal, hetekkel előre tervez veled programot, hajlandó lemondani a veled töltött időért más programjairól. Beavat a titkaiba, elfogadja a hibáidat. Bemutat a rokonoknak, ha kell, meg is harcol érted ellenük. Kiáll érted minden helyzetben, és persze igyekszik kielégíteni az igényeidet.

2013. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehonnan nem tudhatod biztosan. Ha nem nézel ki jól, akkor tuti h csak a pénzed miatt kellesz nekik.
2013. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom....
2013. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!