Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik az ex barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az ex barátom, nem tudok túl lépni és nem is akarok, nagyon el vagyok keseredve, vissza szeretném őt kapni, lehetséges ez még?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, sokat veszekedtünk, illetve a körülöttünk lévő "jó" emberek illetve "barátok" rásegítettek a szakításra, és persze én is hibás vagyok. Magam se értem mi történt, az új barátja mellett teljesen megváltozott. Jó pár hónapig amikor se vele se nélküled állapotba voltunk ő keresett írt-hívott, majd mikor kedves külsős emberektől azt hallotta, hogy én megcsaltam kidobott és onnantól már nem hívott nem keresett igazából. Természetesen nem csaltam meg. Ő nagyon szeretett ezt mindenki látta, kicsit több, mint 3 évig voltunk együtt. Miután szakított én nagyon sokszor kértem 1 új esélyt nekünk, először reménykedtem mert soha nem kaptam egyből elutasító választ majd mindig az volt a vége. A szakítás után történt 1-1 csók, bár utólag ő azt mondta, hogy nem szerette volna. Sokáig mondta, hogy szeret ma már azt mondja, hogy nem, kiszeretett belőlem/elmúlt, nem érdeklem, nem kellek neki már, de így egyről a kettőre? Erre azt mondta, hogy ez a hónapok alatt alakult ki nála..de még nincs 2,5 hónapja amikor legutoljára hallottam tőle, hogy szeret. Szokott féltékenykedni hülye dolgok miatt, csúnyán beszél velem, vagy teljesen közömbösen, és mindig hangoztatja, hogy nem érdeklem. Ő már kavar más lánnyal, és a lány barátai azt mondták, hogy talán összejönnek, ezt se tudom megérteni, hogy ilyen "rövid után"... még azt se írhatnám, hogy sok ideje érzem ezt a közömbösséget. Ahogy írtam, volt köztünk csók, bár később elvileg csak azért mert én szerettem volna. Nos folyamatosan kedveli lányok hadának a képeit, másikkal lehet összejön.. bár sokszor hangoztatja, hogy neki nincs barátnője, pár napja nem beszéltünk, nem is keres se semmi. Legutobb is azért írtam neki, mert mintha féltékeny lett volna... egy hülyeség miatt az nap beszéltünk, a rólunk való témát folyamatosan kerüli, nem akar róla beszélni, ez is mit jelenthet? Azóta ismét volt, hogy féltékeny volt, de semmi reakcióm nem volt rá. Vajon ténylegesen nem szeret már? én iszonyatosan szeretem őt és mindent megtennék érte...Jobban teszem, ha nem keresem? Úgy érzem, ha zaklatom a szeretetemmel akkor még jobban eltaszítom magamtól. De mégis mit tegyek? Egyáltalán van még értelme annak, hogy reménykedjek ilyen dolgok mellett? Más lány? Kijelentések arról, hogy nem szeret nem érdeklem, ezt mondja mindenki másnak is mindig, egyik nagyon jó barátjának is ezt mondta (?!) A rólunk való téma kerülése..?! Nagyon elvagyok keseredve. A barátjának meg akar mindig felelni, és nagyon makacs és büszke, már csak azért is úgy érzem, hogy nem fog változni a döntése mert mondván hülyét csinálna magából a barátai előtt. A cuccaim mai napig nem kaptam vissza bár úgy érzem, hogy szimplán csak azért mert leszarja. Mindenki mást szívesen elhív magával programokra engem természetesen nem.

2013. aug. 5. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

bla,bla,bla.

Lépj tovább kicsilány!

2013. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Velem is hasonló a szitu, várom én is a válaszokat.
2013. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is, ma találtam az oldalt, remélem valaki tud értelmes válasszal szolgálni :S
2013. aug. 5. 01:41
 4/13 anonim válasza:
Lépj tovább , felesleges egy pasi miatt ennyit szenvedni.Ismerkedj másokkal és hagyd , hagy élje az életét , jöjjön össze akivel akar . Lehet ezzel elb*szod az életedet , visszasírod magad hozzá , ő visszafogad szánalomból közbe meg össze-vissza csal téged és amikor szükséged lenne rá nagyon otthagy a sz*rban. Az ilyenért már felesleges küzdeni.
2013. aug. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugyanebben helyzetben voltam. Sajnos azt kell mondtam itt már nincs mit tenni :-( Teljesen reménytelen. Nálunk ugyanez volt annyit elértem h nem utal barátság váltunk el de ssemmi esély én belenyugodtam. Nehéz volt hosszú hónapokát sírtam át de sikerült továbblépnem. Neked is ezt javaslom akármilyen nehéz is így csak serulsz és magadnak okozol fájdalmat nekem ezt a szemembe meg is mondta a

próbálkozással magamat teszem tönkre. De az

az igazság hogy ő élvezte és kihasználta hogy futók utána és ezt n szabad hagyni. Kell legyen tartásuk ne hagyjuk magunkat megalázni! Felejtsd el öt tudom nehéz én is csak a fejem tarr

2013. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

bocsi, elküldte..

szóval én is csak a fejem ráztam bárki mondta, hogy reménytelen felejtsem el felhúztam magam és szembeszálltam vele. Egyszerüen nem létezett, az, hogy NEM. Az idő megoldotta. És az a tudat, hogy a másik magasról tojik rám s szakitás után egy hónappal már új lányt fűzöget. Azóta gyakorlatilag mindenkinél bepróbálkozott aki él és mozog.. persze nem jött össze neki mert a csaj elhajtotta. De ez jelez valamit, aki ennyire könnyen túllép az biztosan nem szeretett téged igazán tehát nem érdemel egy könnycseppet sem. Sőt jobb, hogy előbb kiderült milyen is.

Nekem úgy lett könnyebb elhitettem magammal, hogy ilyen emberért nem éri meg küzdeni. Hogy ahogy viselkedik velem az nem a szeretet jele. És nem szerethetünk olyat aki nem szeret viszont. Az élet rövid nekünk azt az embert kell megtalálnunk akinek minden perc szenvedés nélkülünk. Gondolj erre és vesd bele magad az életbe. Ismerkedj, pasizz bulizz és el fogod tudni felejteni.


Sok praktikám lenne a visszaszerzésére is, mert én a Himaláját megmásztam miatta de ezt az utat nem javaslom mert utólag beláttam én is, hogy hülyeség volt. Aki nem szeret azt semmi nem tudja visszahozni. Különben is mi értelme a "koldult" szerelemnek?? Azért legyen velem mert szeret, ne pedig szánalomból. Szerintem. De ha neked ez kell leirhatom én hogy "puhitottam meg". Kitörölt az életéből orditotta, hogy látni sem akar soha többé. Ehhez képest most azért elég jóban vagyunk. Vissza nem jön de én az az igazság már nem is várom vissza mert találtam egy cuki srácot azóta :)

2013. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát azt mondjátok, hogy ez a féltékenység részéről illetve a beszólongatások az, hogy azért "aggódott", hogy nem beszélek vele többet, nem jelent semmit? :( Magam se tudom felfogni, hogy ilyen könnyedén ennyi, nagyon szeretett. Megkérdeztem 1 hete, hogy jól van-e így jól érzi magát, de azt mondta, hogy nem. :S
2013. aug. 5. 15:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem igazán tudja, hogy mit tegyen. Valamennyire szeret, a féltékenység erre utal, az ellenkezőjét azért bizonygatja mert nem akar sebezhetőnek látszani. Óriási a pasik büszkesége. De szerintem nagyon bizonytalan. Lehetséges, hogy kitartó kemény munkával meg lehetne puhítani de sosem lehetsz biztos a sikerben. Ha megpróbálod is érhet kudarc. Azt Te döntöd el, hogy biztosan megéri elviselni addig a sorozatos elutasítással járó fájdalmat és (talán) a végén a végső kudarcot? Vagy jobb hagyni az egészet, ha ő ennyire nem partner a dologban. Láthatóan nem akarja megoldani. Biztos, hogy elege lett. Most hagyni kellene szerintem leülepedni a dolgokat. Az idő eldönti a sorsotokat is. Hogy utána meddig mész el érte azt Neked kell eldöntened. Sajnos az szinte biztos, hogy innen ha van is visszaút az nagyon nehezen és lassan lesz nem mostanában érnél el sikert. Ha egyáltalán van esélyed még kapcsolatra. Ezt mindenképpen tisztázzátok mert ha mereven elutasit és egyértelműen nem akarja a dolgot akkor sajnos kár próbálkozni, kényszeriteni nem lehet senkit az már onnantól zaklatás. Ha friss a seb akkor pár hétig hagyd ülepedni a dolgokat de hogy itt mi lenne a jó az nagyon helyzet és egyénfüggő. Van aki a távolságot tartja jónak, más azt várná, hogy bizonyits. Nem tudom, hogy a Te párod melyik típus és hogy az ellenkezése mennyire valódi. :S Ez itt sajos lutri. Nekem is az volt. Nem látunk bele a másik fejébe.
2013. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az elutasítás soha nem volt egyértelmű, először mindig egy biztató választ kaptam és utána 1-2 napra az elutasítást, amikor rákérdeztem megint. Most megkérdeztem, hogy lenne-e kedve, csinálni 1 kisebb programot én meg ő, a héten, de egyenlőre azt mondta, hogy még nem tudja mi lesz. (?!) Nekem ez kb. a nemleges válasszal ér fel, más úgy gondolná, hogy pozitív mert bár nem írta, konkrétan, hogy nem, de azt se, hogy igen. Mondjuk, ha nem szeretné, nem tudom miért nem írja, le konkrétan, hogy nem. Ma reggel megmagyarázta pl., hogy este "mi volt vele" bár nem tartozna magyarázattal. Nagyon szeretem őt, és bármit megtennék érte, lehet hülyének hinnének ezért sokan, de én úgy szeretem ahogy van, ha jó van akkor együtt a jóban, ha sz.r akkor együtt a sz.rban, én így gondolom.
2013. aug. 6. 13:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő nagyon távolságtartó most egyébként!
2013. aug. 6. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!