Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skacok! Mi az a "rózsaszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok! Mi az a "rózsaszín köd" effektus, és miért lehet rossz, illetve veszélyes?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. aug. 7. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
ezt a csajoktól kérdezd meg, a srácokra azt szokás mondani, hogy felcsavarta őket a pina
2013. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert nem veszed észre a másik hibáit, bármit elhiszel neki stb. Sok esetben amikro elmulik ez az elején levő álomkor ki is szeret az ember a másikról mert észre veszi hogy de ilyen avgy oylan avgy hogy egyáltalán nem illenek össze.
2013. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dopamin az agyba. Hamar elmúlik a drogos érzés.
2013. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Te kocka vagy.? :D
2013. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rózsaszín köd csábító, mint a szirének éneke és telihold idején érzékelhető. Orrfacsaró szaga van, mindig bűzlik, akár meg is fulladhatsz tőle. Valamint az sem elhanyagolható, hogy telihold idején jönnek a vérfarkasok is, így ha kimerészkedsz a rózsaszín ködben, ahogy szokás mondani: nem látod majd a fától az erdőt, így a farkast sem veszed észre, így könnyen áldozatává válhatsz. Remélem kielégítő választ adtam. Ja, és korra, nemre való tekintet nélkül veszélyes. 22/L
2013. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Nem unja még az aranyköpéseit? Küldje be valamelyik vicclapnak, hátha adnak érte öt forintot...

2013. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés,a mire hülye választ adtam. Vajon mi lehet a rózsaszín köd? Amikor valakiről csak jót feltételezel, tökéletesnek látod, rajongsz érte, happy vagy. De veszélyes is lehet, mert nem a valóságot látod, ennyi. Pl.: átverheti a szerelmed a búrád. És utolsó válaszoló, ha nem tetszik, amit írtam, akkor nem tetszik. Nem kell ezt komolyan venni, egyébként is hol nem szarom le? :) Az még nem jutott eszedbe, hogy ez eszembe jutott és én nevettem rajta egyet, aztán ennyi. Nem egy vadidegen miatt írtam le. Aki egyébként sanda gyanúm szerint elég savanyú ember lehet.
2013. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem hülye, hanem naív kérdés.
2013. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából leírták az előttem szólók. Annyit tennék hozzá, hogy nálam abból azonosítottam be egyértelműen, hogy rózsaszín ködben vagyok-e vagy sem, hogy benne egyszerűen észre sem vettem más lányokat/nőket, mintha nem is lettek volna, csak a rajongottamat láttam. Míg a ködből kilépve egyrészt megjelennek a gyengébb tulajdonságai, másrészt a többi gusztusos nő...:) 36/F
2013. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!