Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a bátyám barátnőjév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a bátyám barátnőjével. Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy tesóm aki két évvel idősebb a csaja annyi idős mint én házibuli volt nálunk és a tesóm csaja nagyon szép. Felhívtam a szobába és leitattam de én nem ittam.

És hát megtörtént...de mikor már öltöztünk AZ APÁM benyitott és látta hogy lefeküdtünk és tudja hogy a bátyám csaja meg a csaj apja a kollégája. Ez az egész tegnapelőtt volt és apa azóta folyton 'beszélni akar velem' és nem tudom hogy elmondja e a bátyámnak aki meg tuti megölne ://

Most mit csináljak? Légyszi segítsetek

15/f


2013. aug. 8. 02:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2013. aug. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ásd el magad!!!

Még egy ilyen hátba támadó testvért soha nem láttam.

Direkt leitatod tesód barátnőjét?

Gondolom azzal tisztában vagy hogy ezért szopni fogsz!

2013. aug. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

sajnos nem kamu ://

Azért irtam ki a kerdest mert már teljesen kivagyok és rohadtul megbantam amit tettem

2013. aug. 8. 02:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is kamu. Ha meg nem akkor a Comedy Centralos Ricsi fiú olcsón temet.
2013. aug. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
# 4 Úgy vaaaan :DD
2013. aug. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
biztos ami biztos,innentől kezdve félszemmel aludj.
2013. aug. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Biztosan elmondja. Az örökségből is kitagadhat, teljesen jogosan. Aki elárulja a testvérét az olyan szinten genny alak, hogy nincs helye egy családban.
2013. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy kis nyomorék vagy a csaj meg egy ribizlibokor. Mond meg a bátyádnak h ez egy teszt volt hogy mennyire hűséges a kis barátnője :D Talán még meg is köszöni neked a bratyó hogy megszabadítottad egy ribizlitől xD
2013. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A helyében énis tuti addig vernélek amig mozogsz ,hogy lehet ilyet tenni 1 testvérrel?!?!
2013. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj elöször beszélj apáddal mond meg neki hogy te elintézed mert a te ügyed majd beszélj a csajjal hogy el kéne mondanotok a bátyádnak aztán mondjátok el a bátyádnak közösen hogy tőletek tudja meg ne az apádtól
2013. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!