Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kézenfogva (vagy egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kézenfogva (vagy egymást átölelve) szoktatok-e sétálni a barátnőtökkel/barátotokkal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben több olyan ismerős párt is láttam, akik "csak úgy" mentek egymás mellett a járdán, de nem fogták meg egymás kezét, nem ölelték át egymást stb. Tudom, hogy ez az ő dolguk, és hogy mindenki máshogyan szereti, de én kicsit furcsállottam, hogy pl. nem kézenfogva sétáltak. Ha nekem barátnőm lenne, én speciel örülnék annak, ha így sétálhatnánk, nem azért, hogy mutogassam, hogy "ilyen nőm van", hanem mert jólesne az érintése. Ebből kiindulva rendeznék egy "közvéleménykutatást", hogy 1. Mennyire szokatlan két, egymást elvileg szerető embernél, hogy nem sétálnak kézenfogva, illetve jelentheti-e ez azt, hogy nem szeretik egymást annyira (mintha inkább csak úgy lennének egymás mellett)? 2. Ti hogyan szoktatok pl. sétálni a párotokkal? Kíváncsi vagyok a véleményetekre, illetve a szokásaitokra, előre is köszönöm a normális kommenteket.

2013. aug. 8. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
a csajom kicsit elvarázsolt így sétálásnál lemarad tőlem, de mindig a kezébe nyomom a farkam így nyugodtam lemaradhat 20-30 métert is.
2013. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1-s sírok, de mégis mivel vagy felszerelve, hajókötéllel? xD
2013. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én a barátommal kézen fogva szoktunk sétálni, nálunk alap a kapcsolatunkban :)
2013. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is kezenfogva szoktunk! :)
2013. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nos igen jelentheti,hogy nem szeretik annyira egymást,hogy esetleg mosolyszünet van ,de az is lehet,hogy a meleg miatt nem érnek egymáshoz(izzad a tenyerük).Ha én a párommal sétálok akkor általában vagy fogjuk egymás kezét,vagy pedig átkarol.De a 7 év alatt biztos volt rá példa, hogy nem értünk egymáshoz.25/N
2013. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor nem volt meleg, akkor is volt olyan pár, akiket így láttam, sőt akárhányszor találkoztunk, sose láttam őket pl. kézenfogva. Nem tudom, de számomra ez elég furcsa, szerintem jó érzés lehet mondjuk séta közben is közel tudni a másikat. Elvileg szeretik egymást, szóval lehet, hogy nem szokták (vagy nem tudják) ilyen módon kimutatni az érzéseiket, ki tudja. Mondjuk tény, hogy ez az ő magánéletük, csak kíváncsi voltam, ki hogyan látja ezeket a dolgokat.
2013. aug. 8. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:
természetesen kézenfogva sétálunk az utcán,vagy bárhova is mennyünk!Nem egy idegen megy mellettem hogy lóbáljam a kezem mellette xD Át is szoktuk karolni egymást és úgy megyünk.Még a lakásba is megfogom a kezét ha csak a konyhába megyünk ki :D Szeretünk érintkezni egymással mert imádjuk egymást!
2013. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kézenfogva, de a nagy melegbe nem fogjuk egymás kezét. Én nagyon szenvedős vagyok, ilyenkor magamat vinni is elég, olyankor csak idegesít, hogy a kezem pluszba melegszik. Ez nem jelenti a mosolyszünetet, csak annyit, hogy melegem van. Átkarolni nem szeretjük egymást, 30 centi különbség van köztünk, kényelmetlen így sétálni, így mindig egymás kezét fogjuk. :)
2013. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a többség válaszai megerősítik bennem azt az elképzelést, hogy "illik" kézenfogva sétálni, ha két ember nagyon szereti egymást, vagy legalábbis általában így szokás. Éppen ezért nem értem a kérdésemben említett embereket, számomra olyanok, mintha két idegen menne egymás mellett, nem egy szerelmespár.
2013. aug. 8. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki párkapcsolatban él, csak tudja mi a jó neki és a párjának. Nem a külvilágnak vagyunk együtt és azért mert egyiknél így szokás, másiknál meg amúgy. Legyen neked is párod, foglalkozzatok egymással. :)
2013. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!