Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor legyen az első nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legyen az első nyelves csók?

Figyelt kérdés

13,5 és 14 évesek vagyunk ès 1 hónapja járunk (minkettőnknek ez az első párkapcsolata)...még csak szájrapuszik voltak...sok! :D


Ráér még a nyelves?


2013. aug. 8. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
13 évesen párkapcsolat??? Hú nagyon le vagyok maradva :D
2013. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ér rá, azonnal pótolni kell! De azonnal!
2013. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eléggé nagyon ráér. :)
2013. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nálunk más 13 évesnek már vagy 5 fiúja volt (erre használom a "k" betűs szót) :D...

Meddig ér rá? :)

2013. aug. 9. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem kell feltenned magadban ezt a kérdést, mehet! :)


A "K betűsökhöz" meg ne hasonlítsd magad, ne pár korcs legyen az etalon! :)

2013. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A K betűs az ugye a ku rva?
2013. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat! :)

Igen az! :D

2013. aug. 9. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nincs megszabva. Ahogy jólesik. Például a volt barátom imádta a nyelves csókot, vele már az első nap nyelveseztünk. A mostani barátom meg nem kedveli annyira, ritkábban szoktunk, de szerintem vele is megvolt az első nap, mert részegen mozdultam rá és úgy jöttünk össze.
2013. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!