Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy sex-elni akarok vele? 19/L Tobbi lenn .

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtunk jobban, elmondtam neki hogy meg szuz vagyok es nem szeretnek ezzel sietni ...es o tiszteletben is tartotta...nem reg vagyunk egyutt , de en ugy erzem hogy le szeretnék vele fekudni ..hogy mondjam el neki ? persze hogy ne tartson sex éhes libanak ...
2013. aug. 8. 23:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Kinyitod a kicsi szád és közlöd vele.
2013. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Megmutatod neki ezt a kérdést.
2013. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Feküdjetek le az ágyra, csókolózzatok és súgd bele a fülébe, hogy készen állsz. Ha nem hülye érteni fogja.
2013. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert szerinted egy pasi ribinek tartja a saját barátnőjét, amiért az vele akar lefeküdni?
2013. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tartana annak , csak ezt nem reg beszeltuk meg es na....nem tudom hogy mondjam el neki ...mivel kezdjem ....
2013. aug. 8. 23:38
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
má miért tartana szexéhes libának ha vele vagy? ezt csak én nem értem? :$ pedig ennyi, utalsz rá finoman egy csók során, hogy kívánod nagyon és úgy nézel...
2013. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Pl ez segitene hogy le essen neki ?

Gondolkoztam nem azt szeretnem ha semmi sem lenne koztunk ....

se tavolsag ....

se ruha....

se levego


ez szerintetek jo ?

2013. aug. 8. 23:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kell ezt így kimondani, egyszerűen simogasd olyan helyen, a fütykösnél és amint megdagad, mondod neki, hogy ez tetszik és előkapod neki, majd lepippantod :$
2013. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hat nem mindig talakozunk es szeretnem eloszor le tiszzni vele telon vagy uzenetben ... hetvegente talakozunk :( ha tudunk de nem mindig van alkalmunk hogy ugy is egyutt legyunk
2013. aug. 8. 23:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem kell a se ruha se levegő de nagyot röhögtem xD Pettingeljetek és halkan mondd, hogy "na jó. készen állok. te?" ennyi. Férfiból van, érti majd.
2013. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!