Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először barátnőtök/barátotok és szerintetek hány évesen normális járni egy fiúval/lánnyal?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen volt, de màr 14-15 èvesen sokaknak már van baràtjuk.
2013. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először nekem 11éves koromban volt fiúm velem egy idős volt de nyilván semmi sem történt köztünk :D (1-2 hétig "jártunk")


És ez nem kortól függ szerintem ha valaki szerelmes akkor azt nem lehet visszafogni :)


14/L

2013. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első tényleg kapcsolatnak nevezhető dolgom 15 évesen volt.

Figyelj, ez nem korfüggő, nyilván nagyobbat néáznek az emberek, hogy egy 10 éves bejelenti, hogy barátja van , de ez érzelmi inteligenciától nem pedig egy számtól függ.

2013. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első barátom 15 éves koromban volt, de persze csak csókolóztunk,semmi más nem volt.Hogy mikortól számít normálisnak?Fogalmam sincs.Amikor magadban érzed,hogy Ő neked kell és kész, ez nem korfüggő.
2013. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19 évesen volt az első.

Erre szerintem nincs recept, hogy hány évesen normális, de olyan 15-16 alatt szerintem még komoly kapcsolatról nem lehet beszélni.

2013. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első barát 15 évesen volt, csókon kívül semmi nem volt. (Ezért is dobott ki).

16 évesen volt az első komolyabb kapcsolatom, itt volt szex is, de mivel anál nem, szintén kidobtak...

17 éves korom óta van barátom, a mai napig.


Szerintem az nincs megírva a nagykönyvben, hogy mikortól "normális" járni valakivel...Erről a vélemények nagyon megoszlanak...Ha már csak ezt az oldalt is nézzük, hogy 11-13 évesen itt sírnak, hogy megcsalta a pasijuk/csajuk és hasonlók...

2013. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 15-16 év kor felett normális. De sajnos egy ismerősöm mg csak 12 éves és már van pasija. Egy másik lány ismerősöm 14 évesen már szexelt. Milyen furcsa a világ...
2013. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!