Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki szakított a családja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szakított a családja miatt a párjával?

Figyelt kérdés
Helyzet az megismertem valakit kezd kialakulni köztünk a kapcsolat, de mivel neki párja van így necces. Nőnek az anyuja sajnos bele akar szólni megzsarolta, ha nem békül ki a jelenlegi pasijával akkor többet nem lesz ő az anyja és elkezdte az apát és az egyik tesot eltiltani. Őket is választás elé állította, ha szoba állnak vele akkor velük se fog beszélni. Jövendőbeli párom azt mondta inkább marad hazugságban és nem lesz boldog. Ilyen áron nem akar boldog lenni mert neki fontos a család. Kezd szerelmes lenni belém sőt már az. ezt nem is vonom kétségbe. Tudom jön az a dolog nem szeret eléggé engem ahhoz, hogy áldozatot hozzon értem. Pasija külföldön melozik azt hozzá teszem!
2013. aug. 9. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
miért van nekem oylan érzésem, hogy hülyének néz téged a lány?
2013. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de kifejtenéd?
2013. aug. 9. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátok közt 9425248. részének összefoglalóját olvashatták.
2013. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!