Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális páromnak ez a reakciója?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális páromnak ez a reakciója?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt párommal. Ősztől tervezzük az összeköltözést. Munkámból adódóan 1 hétre Pestre kellett menjek. Kérdeztem tőle viccesen, hogy jó volt-e neki egyedül? És meglepő, de azt mondta teljesen komolyan, hogy igen. Hogy kicsit jó volt, hogy csönd volt a szobába. Az nem volt jó, hogy egyedül kellett ágyba bújnia, de az igen, hogy nem kellett beszélgetnie velem. Ez szerintetek normális? Főleg így összeköltözés előtt? Nagyon rosszul esett, hogy ezt mondta. Nyilván én se sírtam tele a kispárnám, hogy 1 hétig külön alszunk, de azt nem mondanám, hogy még külön jó is volt nélküle.

27/n 30/f


2013. aug. 10. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor tűnik úgy ,hogy egy barátnő arra kell hogy legyen állandó szexpartner .
2013. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondhatod hogy nem őszinte.
2013. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
és akkor most mi van???? komolyan nem értem a problémát..... az én pasim is ilyen, szeret egyedül lenni. nem bika véletlenül a csillagjegye?
2013. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jól esik néha egy kis nyugalom, egyedüllét, kiszakadni a megszokottból. Teljesen normális. Túlreagálod.
2013. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és imádok egyedül lenni, bár persze a párommal is. (és én is bika vagyok :-)Szóval ne aggódj, vannak ilyen emberek.
2013. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő nem bika, oroszlán a csillagjegye:) csak attól félek, hogy most fogunk összeköltözni, és akkor hogy akar majd egyedül lenni. Van egy 3 éves gyermeke is akit most még ő nevel. Ha összeköltözünk akkor otthagyja majd velem, ő meg elmegy 1-2 napra, mert ő egyedül akar lenni? Meg egyedül én is szeretek lenni, de nem azért mert vele nem akarok hanem azért mert jó egyedül kicsit. De az ő reakciójából az jött le, hogy belőlem sok neki és azért volt jó az egyedüllét.
2013. aug. 10. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Neeeem, ezt ne úgy képzeld el h elmegy 1-2 napra.. hiszen te is dolgozol, lesz olyan h egyedül lesz. Ne daramtizáld:D
2013. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!