Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk Lányok! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Lányok! Nektek mi a véleményetek a "magasság különbségről"?

Figyelt kérdés

A barátnőm 164 cm én 193 engem egyáltalán nem zavar sőt szeretem is de őt nagyon

Ti hogy vagytok ezzel?

25/F


2013. aug. 10. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Megtarthatom én 165 cm magas vagyok ?
2013. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi
2013. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom :) én 165 párom 185, nekem ez még belefér :)

De régen jártam egy sráccal 205 volt...az már nagyon zavart. Ha puszizkodtunk (pl. üdvözléskor hosszú csókÖ nagyon kényelmetlen volt, volt hogy be is görcsölt a nyakam...:D De aztán nem is voltunk sokáig együtt, max 1 hónap volt, azon kívül hogy nem jött meg egyikünknél sem a szerelem szikrája, nálam ez is belejátszott hogy vége lett...

Ha a bnődet nem zavarja, akkor legyetek boldogok :)

2013. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi már 3 éve együtt vagyunk :D
2013. aug. 10. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyen fel magassarkút és akkor nem olyan gáz.
2013. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én azt nem értem hogy mire gondolt amikor összejöttetek? hogy meg fog nőni vagy te fogsz zsugorodni?

csakmert amikor flörtölgetnek még az emberek akkor az ilyen felszínesség nagy súllyal esik latba, ha ismerkedésnél nem zavarta most miért??

2013. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos csak fél fejjel magasabb a barátom, örülnék, ha annyira magas lenne, hogy fel tudnék nyugodtan venni egy platform csizmát. De így nem lenne túl előnyös, szóval nem keresgélek :(
2013. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit irigylem a barátnőd :)

Én a szintén 164 centimmel 2 centivel magasabb is vagyok a páromnál. Így amióta együtt vagyunk, a magas sarkú cipőim szomorúan árválkodnak, mert ugyan imádom őket, de nyilván tekintettel vagyok a páromra és mellette lapos cipőben mászkálok. Még szerencse, hogy divatosak a saruk.

A majdnem 190 centi magas exem mellett ilyen probléma nem volt, sőt igazából nagyon férfiasnak éreztem, hogy olyan nagy mellettem :)

2013. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!