Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális fiúk szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiúk szerintetek miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

15/f vagyok és azt látom mindenhol hogy a jó csajok mind ilyen szarevő Justin Bieber feelinges fiúkkal tudjátok csont és bőr,hátrafordított NEWYORK-os sapka,bazi nagy keresztes nyaklánc,fülbevaló,színes nadrág,v-póló,stb


Igazából ezt a lányoktól is kérdezem hogy mit esznek ezekben?

Van még rajtam kívül olyan srác aki normálisan öltözködik viselkedik,nem diszkózik piázik???


2013. aug. 10. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vannak ilyen lányok. és nem lehetetlen találni hidd el. Csak ne a plázákban keresd őket.
2013. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akik normálisak- ez lemaradt
2013. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ugyan ez a problémám. Van egy nagyon szép lány, aki tetszik, de neki is csak az ilyen lófaszjóskák jönnek be. Nem mondanám hogy követem a mai divatot, de sztem tűrhetően nézek ki. Ma is egész nap betonoztam apámmal, nem hiszem, hogy sok esélyem van nála. :D
2013. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem minden lány szereti a b*zisnak tűnő fiúkat de viszont elvárják h divatosan legyenek öltözve nem ósdin, és a piázós meg diszkózós pasikat meg azért szeretik jobban mert veszélyesek és rosszak úgymond.
2013. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így van


Nekem lányként ez a véleményem a leírtakról:


-csont és bör: én sportoló vagyok, de szerintem egy fiú legyen nálam erösebb, izmosabb...

-sapikat utálom (télen se hordok) :D

-nyaklánc, fülbevaló: lányoknak találták ki...

-v-nyakú póló: nem mindegy, mekkora az a 'v', mert azért tud az jól kinézni egy izmosabb srácon :D

-cigit nem bírom elviselni, pia meg max ritkán


Dehát ha te így látod, akkor azon is gondolkozz el, kit tartasz jó csajnak...

2013. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez így nem teljesen igaz... mindenkinek meg kell találnia a saját stílusát:) van akinek jól áll an akinek nem:)
2013. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ma 16:49 XD Nyugi én ma apámmal Falat festettem de az ilyen "lófaszjóskák" még az ecsetet sem bírnák el XD nemhogy a talicskát tele betonnal
2013. aug. 10. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki mit gondol,de nem jönnék össze olyannal,aki szerint ő a király,és egy kis csoporttal közösen utálják a többieket. 15 vagy komolyan mi bajod?
2013. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
most mi a bajod?Csak azt kérdeztem miért van ilyen sok műmájer és a lányok mit esznek ezekben.
2013. aug. 10. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon kevés ilyen embert láttam. De gondolj bele,ízlések és pofonok,ha mind egyformák lennénk unalmas lenne a világ nem?
2013. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!