Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ilyen esetben mit csináljak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik fiú az osztályból, akinek a jelek alapján talàn én is. Sokszor megérint, néha-néha kérdezget rólam, meg sokszor bámul órákon. Az a gond, hogy ez a fiú szerintem bejön egy osztálytársamnak is, aki az osztályban a legjobb barátnőm, de rajta kívűl vannak jobb barátnőim is, vagyis hogy nem ő az úgynevezett LB. Rákérdeztem már nála, hogy tetszik-e neki ez a fiú, de azt mondta, hogy nem. Ő nem tudja, hogy bejön nekem, mert először tényleg nem tetszett ez a fiú, majd egy idő múlva egyre jobban megismertem, végül nagyon megtetszett. Nem vagyok belé szerelmes, de más fiúra gondolni sem tudok. Ezzel szemben a barátnőmnek lenne esélye más fiúknál, vagyis állandóan arról áradozik, hogy minden fiúnak bejön, közben meg a fele sem igaz, de már inkább ráhagyom ezeket..

Órán mellettem ül ez a lány, és mikor bámulom a fiút, majdnem elkezdek már álmodozni, erre mindig megszólal, vagyis nem nagyon hagyja, hogy bámulni tudjam. Szünetben is mikor odajön a fiú hozzám beszél, de ha mellettem van a lány, rögtön beleszól, ő válaszol helyettem is.. Meg "álmodozik", vagyis olyanokat talál ki, hogy letapizta ez a fiú, közben meg ott "történt" az orrom előtt, és még csak a lány közelében sem volt a fiú, de azért a lány szerint csak éppen nem vallott szerelmet..

Órán is szerintem engem bámul a fiú, mert amikor máshol ülök (nem a lány mellett), akkor is engem bámul, a lány felé se néz.


2013. febr. 23. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érdekeljen a csaj...Nem is a LBd meg azt mondta hogy nem tetszik neki a fiú, hát akkor te simán összejöhetsz vele, miért ne?! Ezt meg is mondhatod neki miután összejöttél a fiúval (ha lesz ilyen, drukkolok :) ) És a fiúnak meg tuti tetszel ezek a jelek alapján. És amúgy is, elég szörnyű természete lehet ennek a lánynak, én pl szerintem nem is barátkoznék vele ha így hazudna folyton.
2013. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de ha az osztálytársad, akkor felejtsd el! Nálunk mindvégig szinte családtagjai voltunk egymásnak az osztályban. Azon a 20-30 főn kívül is léteznek még emberek! Ne legyél már hülye!
2013. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!