Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha évek óta együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha évek óta együtt vagytok egy lánnyal és már ott tartotok hogy családalapítás de a lány elmondja nektek hogy nem lehet gyereke szakítanátok vele, elgondolkodnátok az örökbefogadáson vagy a lombik bébin?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 00:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

HA szeretem, akkor szerintem teljesen egyértelműen az utóbbi 2 közül az, amelyik megvalósítható.

18f

2009. okt. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Ez egyénenként változik.


Mivel és szeretnék ott lenni a gyerek születésénél, elgondolkodnék a dolgon.

De ha nagyon-nagyon szeretem, akkor lehet, hogy belemennék valamilyen örökbefogadásba.

2009. okt. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Én emiatt váltam el... NO COMMENT!
2009. okt. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha évek óta vele vagy, akkor szereted, akkor ő az igazi, jól megvagytok stb. Gondold végig mennyire a lelkébe taposnál a lánynak. Ő erről nem tehet!! Ha szeretsz valakit, akkor a problémáival, gondjaival, bajaival szeresd. Arról meg nem beszélve, hogy mennyire megbánnád, de akkor már nincs visszaút. Ismerek egy párt, akik 13 évig voltak együtt, 3 év után kiderült hogy nem lehet gyereke a nőnek, de 10 évig mellette volt a párja, kísérte orvosról orvosra. Ha már együtt vagytok, akkor ez nem csak az ő "poblémája", hanem a kettőtöké. Bocsi lány vagyok...
2009. okt. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok és azért tettem fel ezt a kérdést mert sajnos nekem nem lehet gyerekem és félek ha a barátommal komolyabbra fordul a dolog emiatt esetleg otthagy:(
2009. okt. 27. 10:16
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem hagy ott, ha jó a szex.
2009. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Sajnálom...
2009. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

A szívem szakadna bele ha így lenne, de elhagynám.

Az élet értelme a gyermek aki hús a húsodból és vér a véredből. Én nem tudnám más gyermekét szeretni úgy mintha az enyém lenne.

Sajnálom hogy nem lehet gyermeked.

2009. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából azt mondták gyógyítható de ha engem már két éve próbálnak "gyógyítani" és semmi nem használt...de csodák még vannak és a remény hal meg utáljára!Köszönöm mindenkinek az őszinte válaszát!:)
2009. okt. 27. 11:59
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha egy fiú igazán szeret, nem fog otthagyni emiatt. Különben is nem arról van szó, h nem lehet gyereked, hanem arról, h orvosi segítséggel lehet. Nem ugyanaz!
2009. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!