Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat vagyok együtt a párommal?

Figyelt kérdés

Heti kb négyszer vagyunk együtt,azzal hoyg vagy kétszer vagy háromszor alszunk együtt,sőt ő hétfő,kedd,szerda suliba jár oda ahova én is és akkor is találkozunk 10 percre azokon a napokon...a mamám szerint nagyon sokat vagyunk együtt...anyukám meg azt mondja mikor megkérdeztem h szerinte sokat-e,azt mondta h őt nem zavarja csak ne menjen a tanulás kárára...de akkor is kicsit rosszul érint h a mamám ezt mondja meg h nem e lesz sok már egy kicsit,de én szeretek vele lenni meg ő is velem...

Mit gondoltok?


2011. nov. 3. 17:23
 1/7 anonim válasza:
szerintem nem. szeressétek csak egymást
2011. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Szerintem sem... Anyukádnak igaza van... De tényleg ne menjen a tanulás rovására...
2011. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anykád féltékeny. Egy másik nő "elrabolta" tőle az ő kicsi fiát. Ez normális. De attól még tanulj. Egy nő miatt ne add fel az életed. Mert ő biztos nem adná fel miattad.
2011. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok :P
2011. nov. 3. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális, és jó neked! Én örülök ha hetente egyszer találkozunk, de van hogy csak kéthetente, olyankor 1 hétvégére.

Tanulj azért, mert végezd el a többi dolgod is, és akkor nem hiszem hogy oka lesz a mamádnak ezt mondani. 20l

2011. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretitek egymást, nem lehet nem eleget együtt lenni:)
2011. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj ha a csávód szerelmes beléd és jól is nétzel ki meg tudveled röhögni akk semmi gondod nem lesz vele legyél viccesebb és jbbb mint a legjobb haverja és akk sosem un meg am meg nekem rosszabb mert én egy osztályba járok vele és minden második nap egymásnál alszunk és egfyüt voltunk nyáriszünetben folyton és még hétvégén is együtztt vok vele ez nagyon durva 15 f
2011. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!