Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megmentsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megmentsem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel.Nagyon szeretem,sohasem csaltam meg,eszembe sem jutott.Nem voltam féltékeny,mert megbíztam benne!Mindent megkapok tőle,amire szükségem van.Fölvetettem,hogy mit szólna a 3-as szexhez + 1 fiúval?Vonakodott,hogy ő nem,meg csak velem szeretné..Aztán nem régen mégis belement.Beszélgetett a sráccal,és kezdtem gyanakodni.Találtam a telefonjában titkos sms-eket,amikről nem tudtam,és kiderült,hogy amikor én visszakoztam az sms-ek miatt,ő titokban akarta a sráccal.Majd leültünk beszélni.Ekkor derült ki,hogy nem a 3-as miatt van bajban a kapcsolatunk,hanem azért,mert Ő már nem szeret annyira,mint én Őt.Nem tudja megfogalmazni,hogy mi hiányzik neki.Elmondtam,hogy képes vagyok megváltozni,hogy minden a régi legyen,csak nem tudja elmondani,hogy mi is hiányzik neki.Azt mondja mindent megkap tőlem testileg,lelkileg sem rossz.Egy-két dolgot megmondott,mi a rossz neki,én mondtam,ezeken biztosan tudok változtatni.De mégis mintha azt látnám rajta,hogy Ő már nem akarja megmenteni a kapcsolatunkat,vagy legalábbis nem törekszik erre annyira,mint én.Mondtam neki,menjünk el pszihológushoz,aki a párok problémáit segít megoldani,de azt mondja,nem tudna egy idegen előtt megnyílni.Tényleg nem tudom,mi lenne a helyes döntés,hogy újra boldogok legyünk együtt,mert teljes szívemből szeretem.Nagyon félek attól,hogy el fog hagyni.Akkor nem tudom,mihez kezdenék,mert a szívem szakadna meg.Félek a magánytól is,én csak boldog szeretnék lenni.

Egy 30 éves szomorú srác....


2009. okt. 27. 06:01
 1/4 Turismo ***** válasza:
Szia! Hát sajnos itt már nem nagyon szabad bizakodni, mert ha egy csaj már mondja, hogy nem szeret akkor ott már gondok vannak. Tudom, hogy nagyon szereted meg minden, de akkor is keresned kell egy másik nőt, mert csak tönkre fogod magad miatta tenni. Sajnos tapasztalat..
2009. okt. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod ilyen barom emberrel ritkán lehet találkozni, mint amilyen Te vagy!Hát mit vársz Te el a szerelmedtől, ha annyira szereted, hogy közös partyba akarod dobni egy másik férfival? Ez egyértelmű utalás volt a számára, hogy Te ki is vagy valójában. Egy segg alak.
2009. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,valószínűleg igazad van!Én is nagy hibának tartom már!Csak a bökkenő az,hogy a barátnőm azt mondta,nem a 3-as miatt van baj.Csak most derült ki.Ha nem vetettem volna fel a 3-as gondolatát,akkor még egy ideig ellettünk volna így,és akkor borul ki a bili.Tehát nem ez a más bevonása a fő ok!!Hanem a barátnőm már nem szeret annyira,mint amennyire kéne,és nem tudja Ő sem,hogy mi a baj!Ezt már egy fél éve érzi,a 3-as dolog pedig kb 2 hete jött szóba.Tehát nem ez a probléma gyökere!Csak mivel nem tudja elmondani,addig nem tudok változtatni azokon,amivel baja van,hiszem nem tudom,min kell változtatni!Ez a legnagyobb baj!
2009. okt. 27. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy Thaiföldi kéthetes kirándulással.
2009. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!