Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fura, ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura, ha engem nem zavar a megcsalás?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egyszerűen nem aggaszt a gondolat, hogy esetleg megcsal a barátnőm. Addig amíg szeret engem és jól érezzük magunkat egymással, nekem semmi kifogásom ellene. Ő dolga, hogy kivel szexel. Szerintem ez így tök logikus, nem is értem, hogy miért alakult ki az emberekben ez a féltékenykedés téma. Mit gondoltok?
2013. aug. 10. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
akkor gondolkodj el azon, hogy mi, vagy te vagy a hülye, és akkor választ kapsz a kérdésedre
2013. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem is szereted igazán ha nem zavar
2013. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1

Nemigazán értem mit akarsz mondani, kicsit megpróbálhatnál érthetőbben fogalmazni :D

2013. aug. 10. 19:36
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Én nem szivesen hordanék olyan bakancsot amiba valaki más közben belesz*rik...

bocsi a megfogalmazásért de ezért alakult ki a féltékenység.

Én sem vagyok olyan értelemben féltékeny, hogy tudom hogy jofej vagyok és birnak a nők, éppen ezért ha velem összejön akkor ha megcsal az egyedül az én hibám... de ha ki tudom küszöbölni akkor meg mellettem marad. :)

2013. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet mert vagy sík hülye lehetsz, vagy nem szereted, vagy addig mondod csak, amíg mással le nem fekszik.
2013. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a dumával itt nem fogsz nőt fogni.
2013. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem tehetek róla, ha rossz az értelmi felfogásod kérdező.. de gondolom így eszedbe se jut elgondolkodni azon, hogy te mekkora hülye vagy
2013. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Pain for Pleasure ***** válasza:

Neked akkor nem párkapcsolat kell, csak egy éjszakás kalandozások.

És igen, szerintem ez fura.

2013. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nembaj, én ilyen vagyok és kész :D Ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok képes szeretni valakit. Viszont akik kapásból elkezdenek hülyézni, hát... Szánalmas, hogy egyesek ennyire nem képesek kezelni a másságot.
2013. aug. 10. 19:42
 10/16 A kérdező kommentje:

4.


Szerintem az, hogy valaki szexel valakivel nagyon távol áll egy teleszart bakancstól.

2013. aug. 10. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!