Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozzátok tudatára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Hogyan hozzátok tudatára a párotoknak, ha valami nagyon zavar?

Figyelt kérdés

A 'mi' kapcsolatunkban jelen van egy 3-ik személy is, akivel gondolom a barátnőm nem lép félre, de nagyon nem érti meg, hogy engem ŐRÜLETESEN zavar. Tisztában van vele, viszont nem hajlandó változtatni rajta, olyan is volt, hogy a tudtom nélkül volt vele. Kismillószor veszekedtünk már emiatt. Próbáltam először szépen, utána kiabálással, majd üvöltéssel, következett a kétségbeesett kérés, majd ismét üvöltés butorkaratéval megspékelve (bevertem a szekrényajtót), volt, hogy szó nélkül elmentem és csak nagyon későn jöttem haza. Egyik sem használt.Tanácstalan vagyok. Válaszút elé is állítottam, vagy ő, vagy én, és úgy tűnik az ilyen kirohanásoknak van is haszna kb. 2 vagy több hétig, de utána mintha minden visszaállna. Nem vagyok képes faképnél hagyni, 5 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem, de egyszerűen ezt nem bírom idegekkel. Kíváncsi vagyok más is van-e így.


22/F



2013. júl. 5. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy hanyagolja.
2013. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mondjad meg neki nyíltan a dolgot ..
2013. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

semmire nem jó ez az idegbeteg stílus. hosszútávon nem megoldás.

borulj ki magadból, jöjjön elő az állat, de csak akkor amikor a barátnőd NEM látja.

előtte mindig higgadtan, és hidegvérrel kezeld a dolgokat.


az a baj hogy szereted. és ő ezt tudja is. visszaél vele.

többmindent megenged magának, hisz tudja, hogy ha eddig nem hagytad el, ezután sem fogod.


A harmadik személre megoldás nincsen.

Azért tartja vele a kpcsolatot a barátnőd, mert tetszik vagy sem, belőled hiányzik az a valami ami ebben a srácban megvan, vagy lányban teljesen mindegy, de sztem az nem zavarna.

Szóval magamban keresném a hibát, hogy vajon miért kell egy 3. ember is hogy boldog legyen.

Ha meg elljutottál már arra a szintra, hogy a maximumot nyujtod 110% ot, akkor komoylan elkéne gondolkozni a szakításon, mert alighanem kevés vagy a lánynak.

2013. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nyíltan kérdezzél rá hogy mi hiányzik belőled ami benne megvan mond neki ha ez az ember neki fontosabb akkor hagyjátok a dolgokat mert te nem szeretnéd az idődet mellette pocsékolni
2013. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát ezeket a variációkat már végigpróbáltam, és sajnos tisztában vagyok vele, hogy nem csak benne keresendő a hiba. De ha őszintén szeret, annyira amennyire rajta látszik, és 5 évet elpazarolt rám az életéből, akkor nem hiszem, hogy annyira húzós kérés lenne, hogy egy személyt, aki engem zavar, hagyjon a francba. Legalábbis én így érzem.
2013. júl. 5. 11:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, az nem derül ki, hogy ez az illető csak jó barátja a barátnődnek, szóval csak haverok, vagy van ettől több is. Oké, hogy zavar, de egy hosszabb barátságot felmondani azért nem olyan szép dolog.
2013. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudod, mégha igazad is van, semmit nem kényszerithetsz a másikra. Vagy normálisan úlj le vele megbeszélni a dolgot, vagy el kell engedned. Mindent megpróbáltál, lehet ö mégsem úgy szeret ahogy szeretnéd. Olyankor el kell válni a másiktól. Értsd meg, nem birtokolhatsz igy senkit.
2013. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Teljességgel tisztában vagyok azzal, hogy nem birtokolhatok senkit. A köztük lévő barátság pedig csak annyira hosszú, hogy azután másfél évvel ismerte meg, miután egymásra találtunk. Az a nagy igazság, hogy az illető szerelmes üzeneteket hagy neki, és amikor nem vagyok itthon, még el is mennek együtt kiruccanni a városba. Na ez az ami igazán zavar.
2013. júl. 5. 12:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bízol meg a barátnődben! Ha megbíznál benne, nem zavarna, hogy van egy ellenkező neművel barátkozik.


Nekem is van pasi barátom, már 5 éve, ráadásul köztünk más is volt (bár nem jártunk együtt), de a férjemet nem zavarja, mert MEGBÍZIK bennem és tudja hogy sose csalnám meg.


Szerintem nincs jogod olyat kérni, hogy rúgjon fel egy nagyon jó baráti kapcsolatot csak mert te féltékenykedsz, mert ez az, amit te érzel!


27/N

2013. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát persze női szemmel nézve más a dolgok állása, de gondolom hasonló cipőben járó férfiakat is zavarna a hasonló szituáció.
2013. júl. 5. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!