Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Szerintetek pl. ellensúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerintetek pl. ellensúlyozható belső tulajdonsággal valaki nem túl vonzó külseje?

Figyelt kérdés

Pl. vékony, alacsony.

Ismertek ilyen párokat, akik jól megvannak együtt?


2013. aug. 10. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen nagyon is!

Egy idő után megtanulja az ember hogy nem csak a külső számít.

Párom nem egy jó képű pasi, de nem is csúnya, viszont a szíve annál nagyobb.

és még a szex milyen jó vele!

2013. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy valaki vonzó a belsö tulajdonságaitól függ.
2013. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem!

[link]

2013. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen! Nem egy olyan fiút ismerek, akinek fantasztikus személyisége van és külsőre nem nevezhetőek jóképűnek, mégis valahogy vonzóak. :)
2013. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már a második ilyet "fogyasztom" :) (és megjegyzem, az elsőt nem én dobtam). Bár a mostani párom vékony, de nem sovány, hanem izmos. Erre mondjuk mindenkinek van lehetősége.


Tiniként nehéz, mert olyankor az emberek általában a külsőségekre mennek. Legyen jóképű, magas, vicces.

Később azonban változik a helyzet. Egy idő után ugyanis az ember már nem szabadidőpartnert keres, hanem az élete párját. Ekkor már gyakorlatilag bármilyen külső tulajdonság ellensúlyozható.


A legtöbb fiú, aki külsőre nem annyira vonzó, ott szúrja el a dolgot, hogy mire abba a korba jut, hogy már tényleg jó esélyekkel indulhatna, megkeseredik, sajnáltatja magát. És emiatt nem tud becsajozni. De persze a világért se ismerné el.


Egyébként engem az előző páromban az esze fogott meg, mert az átlagnál tényleg sokkal okosabb, ami felüdülés volt a jóképű, de nem kimondottan észkombájn előző exem után. A mostani páromban pedig az a hihetetlen mennyiségű optimizmus, amivel rendelkezik.

2013. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!