Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nőknek tényleg inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek tényleg inkább a belső számít?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért mondják az itteni pasik, hogy legyél helyes és akkor nincs baj stb. Én helyes pasiként nem ezt látom, hanem pont az ellentétét. Megismerkednek velem, és hamar otthagynak, mert hogy borzasztó vagyok szerintük. Nem volt még normális kapcsolatom se. Bartáim, akik állítólag sokkal csúnyábbak, kövérebbek, mindegyiknek már boldog komoly kapcsolata van vagy házassága stb.

Mai nőknek miért nem elég egy jó külső nem az kell egy kapcsolathoz leginkább?


2013. aug. 8. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiknél, valamelyik azt szereti ha a pénztárcát nyitsz.:D
2013. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
jó külső egyáltalán nem elég, ha megöregszel akkor már baszhatod a "jó külsővel"
2013. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2,pontosan. Ezért számít a belső.
2013. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen, erre akartam kilukadni én is (2-es)
2013. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ki tudja !?
2013. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogyan a 2. mondja.
2013. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyi, gondolj bele, milyen lehet évekig (vagy akár évtizedekig) együtt élni egy házisárkány típusú csajjal. Valószínűleg te sem bírnád sokáig, hiába lenne esetleg szép. Számít a külső is, de az ember általában olyannal akar együtt lenni, akivel összeillenek, akinek szereti a társaságát stb. Mondjuk nyilván vannak felszínesek is, akiknek elég a külső, de azért a legtöbben idővel rájönnek arra, hogy az nem minden.
2013. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De ha mondjuk sokat tett azért, hogy jól nézzen ki, mert belsőleg nincs a toppon? Inkább pont az van mostanság, hogy a belső számít, de előtte külső alapján nagy a szűrés:/ Pontozzatok le, ha nincs igazam.
2013. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Az sokkal fontosabb, hogy tudjunk egymással beszélgetni, egy hullámhosszon legyünk. Attól, hogy jóképű valaki, nem megyek vele sokra, max. nézegetem. :D
2013. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nyílván ha tetszik valaki külsőleg ahoz szívesebben megy oda az ember és ismerkedik vele. de azért látni általában,h. ki az akinek vannak belső értékei is :)
2013. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!