Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek melyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik lány tetszene a kettő közül?

Figyelt kérdés

Ismerek két lányt, és valahogy mindketten nagyon szimpatikusak a számomra, és egyszerűen nem tudok dönteni köztük.

1. lány: Vicces, állandóan mosolygó és nevető, aki órákat tud beszélni sokszor konkrét téma nélkül is. Kinézetre átlagosnak mondható, vagy annál azért talán szebbnek. Hosszú szőke haja és zöld szemei vannak. (17 éves egyébként)

2. lány: Nagyon kedves, barátságos, viszont nem az az igazán beszédes fajta, ha kérdezgetik arra mindig normálisan válaszol, de egyébként magától nem igazán szokott szóba állni senkivel. Külsőre viszont egyszerűen meseszép: kislányos arca, hosszú világosbarna haja és csodálatos, nagy zöldeskék szemei vannak (szintén 17 éves).

Egyik lány sem egy lezüllött, alkoholista, rossz r*banc, természetesen ilyenek nálam szóba sem jöhetnének. 18/F


Ti melyiküket találnátok alkalmasabbnak egy párkapcsolatban? (Még mielőtt valami alpári paraszt megjegyezné, nálam egy kapcsolat NAGYON NEM a b* meg orrba-szájba a kiscsajt elvén alapul!!!)


2013. aug. 11. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én az 1-est választanám.
2013. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lány létemre a kapcsolat elején 2. Utána ha feloldódok meg ilyenek akkor 1. :D tudom h fiuk valaszat varod de azert gondoltam leirom:D L18
2013. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Természetesen a 2.
2013. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Ne válaszd egyiket sem mert ha bármelyiket igazán szeretnéd,nem lenne a másik. Majd akkor legyen b.nőd ha szerelmes leszel, te kis fing.
2013. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
én a lezüllött, alkoholista, rossz r*bancot
2013. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
1. Lány nekem is szimpatikusabb
2013. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2-est:)
2013. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na látom teljesen megosztott a társaság :D
2013. aug. 11. 10:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Amelyiknek nagyobb a melle!
2013. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1. :D
2013. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!