Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha neked tetszene egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neked tetszene egy lány, akit meglátsz egy buszon és odaülsz mellé, mit mondanál neki? Hogy szólítanád le?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akivel régóta szemezünk (reggelente ugyanazzal a busszal járunk suliba, de ilyenkor nemtudok a közelébe kerülni) és hazafelé ugyan azzal a busszal jöttünk, odaültem mellé és és"elkezdtem kommunikációt létrehozni"vele. Szerintem nagyon töketlenül viselkedtem xD

-Szia!Szabad?

-Persze.

-Reggelnte nem a 6:10essel szoktál járni?

-De, szoktalak is látni.

-Gondolom feltűnt már párszor, hogy bambán bámullak.

Kb ez volt az eleje, a többit nem írom, de elég jól sikerült a dolog:), sokat nevetett rajtam:) Az érdekelne, te/ti hogyan csináltátok volna,(konkrétan, hogyan indítanátok/kezdenétek be a beszélgetést) esetleg mit mondtatok volna másképp.


2012. okt. 27. 18:54
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
0%
minden nap ugyanazzal a busszal jártok?hát nem is gondoltuk volna így h 2 naponta kiteszed ezt 2 hónapja már kb...
2012. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tökmindegy mit mondtunk volna másképp...szóba elegyedtél vele,ez a legfontosabb..folytasd,kérdezd meg h lenne-e kedve megismerkedni,beszélgess vele,hagyd h beszéljen,előbb-utóbb vagy eljuttok oda h van barátja,vagy ha mindketten bejöttök a másiknak,összemelegedtek:) hajrá!!
2012. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem számít töketlen viselkedésnek


már csak azért sem mert volt annyi benned hogy hozzá mertél szólni :D


és ha ezt a mondatot: "gondolom feltűnt párszor, hogy bambán bámullak" magabiztosan, lazán és viccesnek szánva adtad elő, akkor az még jó is :D

2012. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt a mondaton ilyen halál komoly fejjel próbáltam elő adni, de a végén mindketten elröhögtük xD


TOMAtm, Ma írtam ki ezzel együtt 2 kérdést, azon kívül 2 hónapja egy kérdést se tettem fel ebbe a rovatba. Mibajod van?????

2012. okt. 27. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Óh miért nem én vagyok az a lány...nagyon ügyes voltál ;)
2012. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:
hát besz*rok h ez rajtam kívül nem volt vicces senkinek....
2012. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 walk w1th mee ***** válasza:

toma,nyugi én nevettem rajta egyet:D

ÁM ügyes voltál,csak igy tovább:)

2012. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!