Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, akkor ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akkor ha kapcsolatban vagytok és közben éppen egy másik lánnyal, azaz "haverinával" mutatkoztok társaságban, akkor az konkrétan mit jelent? (nagyon őszintén! )

Figyelt kérdés

Van alapja az olyan feltételezéseknek, hogy le akarjátok cserélni az aktuális barátnőt?

Mit tesztek azért, hogy már az elején eloszlassátok a kételyeket és megnyugtassátok barátnőtöket? Sajnos sok srác ilyenkor úgy rázza le magáról a barátnőjét pl. a haverok előtt, hogy „hát túlságosan féltékeny volt ...” - de hogy mi történt előbb, azt büszkeségből nem vallja be.



2013. aug. 11. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
miért ne lehetne mutatkozni vele? Nem vagyok senki tulajdona h kisajátítson,ha meg ekkora a bizalom akk meg mind1.
2013. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért a pasik is féltékenyek lennének 1.,ha a csaj túlságosan fiú barátozna,szóval álszenteskedni nem kell....


nem vagyok féltékeny típus,de azért ez nem teljesen normális.....

2013. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar, ha egy srác ezt csinálja, de akkor számítson ugyanerre tőlem is! :D
2013. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok,jól írja a 3.

Abban az esetben max én is elnézném,ha a pasi sem szólna,ha néha-néha egy bulin az egyik fiú barátommal mennék helyette :)

2013. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy mivel B+???

NYIIHÁÁHHÁHÁÁHÁÁÁÁ!!!

Nem tudom ki vagy mi vagy, de bearanyoztad a hétfőmet. Nyerítek még mindig, pedig már vagy 2 perce olvastam el a kérdésedet.

Jó, hogy nem haverp.na.

Ezt BARTÁNŐNEK hívják te gyökér. A barát a fiú nemű barát a nő a nő nemű barát. A barátnő, azaz a csajod az egy eltorzult kifejezés, de kontextusból kiderül, hogy hogy érted, így nem kéne nyelvújítani. Ennyi intelligenciával nem vagy egy Kazinczy.

2013. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!