Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan 45-50 körüli nőt, akire rá lehet mondani azt, hogy szép, és kívánatos?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok egyébként, s mindig kiakadok, amikor azt hallom, h ezt a korosztályt még kívánatosnak tartja valaki. Természetesen, mint édesanyák, nagymamák tiszteletreméltóak, de az én fantáziámat pl. egyáltalán nem mozgatják már meg, csak mondjuk kb. 35 éves korig. De lehet, h bennem van a baj, s az is lehet, h később másképp fogom látni majd a dolgokat. A nagybátyám most 56 éves, s elvált kb. 4 éve, s a neten összeszedett valami kis nőt, aki 47 éves, s úgy el turbékolnak, mint valami fiatalok. Szépségemnek szólítja a nőt, aki tényleg nem csúnya, de látszik rajta, h már öreg. Szarkalábak, ráncok, kis háj a dereka körül.... s azóta foglalkoztat a gondolat, hogy hol a hiba, bennem vagy azokban, akik még vonzónak tartják ezt a korosztály.
2013. aug. 11. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki megöregszik, az ilyen természetes hibák mellett még lehet vonzó egy "érett" nő is sőt talán néha-néha még jobban is mint egy fiatalabb csajszi, a tapasztalatról nem is beszélve. Szerintem benned van a hiba, hogy ezen a "öregedési" dolgon nem tudod túl tenni magad, de majd ha rajtad is elkezdődik talán átértékeled a dolgokat.
2013. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40 körül is vannak csinos nők.
2013. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerinted az 56 éves mégis melyik korosztálynak udvaroljon?

Leszel te is még ráfanyalodva, mert lehet, hogy most egy 35 évest még vonzónak találnak a fiatal csajok, de 40 után már nem te kellesz nekik. :-)

2013. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, én ismerek. Szerintem nagyon szép, őszintén szólva az anyukám is 51 éves, és ahhoz képest nem igazán látszik rajta, főleg ha összehasonlítom más 50-esekkel.


De a másik nő 45 éves, ő is kb anyám lehetne, illetve nem kb hanem lehetne. És jó alakja van, 30-nak simán elmenne. Szép az arca mind1. DEE


én pl nem így nézek rá, hogy húú jó dugható-e vagy sem. Pont azt akartam mondani, hogy szerintem pont hogy az érzések részben amik számítanak, jó persze ha elhagy magát, nem foglalkozik magával, elhiszem hogy csökkenhet a szexuális vonzereje, de nem ennek kéne a lényegnek lennie, hogy "óhhóó, na drágám, boldog 36. szülinapot, éééés, most megyek és beszerzek egy szeretőt vagy egy prostit, na pááá! jó bulizást!"


én pl tökre bírom ezt a nőt, tök jó vele beszélgetni meg minden, őszintén szólva, azon szoktam filozni hogy mutathatnám ki hogy szeretem, báár szerintem úgyis tudja, na és a lényeg hogy ez nem csupán a külsőségek miatt van sőt,. (de tény, számít a külső) Nem hiszem hogy problémát kéne jelenteni annak, hogy a nagybátyád és a felesége turbékolnak, ha találnak benne örömet hajrá, egyébként se csak tökéletes testtel lehet szexelni.,, szerintem nem kell hogy feltétlen hiba legyen, a nő ismerősömnek alapból a viselkedése bejön (persze lehet anyakomplexusom van és az felturbozza nekem :D), de feltétlen benned se, neked pont nem jön be oké,, lehet úgyis változni fogsz ja


szerintem ez inkább valami pszihológiai dolog lehet, hogy még nem élted ki magad, nem voltál elég fiatal csajjal, vagy ilyesmi

2013. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteget.
2013. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 2es válaszolóval egyett értek!

40 körüli nôk is vannak nagyon csinosak és kívánatosak.

Te sem leszel mindíg 36 éves, ezt ne feledd!

2013. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2-es fiatalabb is mint a 36 éves. :D
2013. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörűek az 50-60-as nők. Amelyik szexi és ápolt, fantasztikus. Egy húszéves bamba buta szánalmas csirke hozzájuk. Ezek a nők izgalmasak.
2014. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!