Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit vegyek a 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a 36 éves barátomnak születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Az első születésnapot ünnepeljük együtt. Süti, csokik,bonbonok nem jöhetnek szóba, mert cukros. Tárgyi dologra gondoltam, mivel elsőnek ünnepeljük együtt. Ötleteket várnék!!
2013. aug. 11. 19:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerelmemről van szó, nem fiúbarátról!! :-)
2013. aug. 11. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Édesítőszeres süti, bonbon, csoki, torta amit cukorbetegek is ehetnek.
2013. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy pasi sem örül jobban semminek, mint a szex, úgyhogy valami csini rucit vegyél magadnak, ami izgató, meg valami vicces kelléket, egy kulcsot, ami a zárat nyitja a bugyidon, ennél jobb ajándék nincs :D
2013. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak egy nagyon szép órát vettem. :D Teljesen meglepődött, mert sejtette, hogy azt kap, de (ahogy ő fogalmazott) nem gondolta volna, hogy ilyen drága és szép ajándékot adok neki. De ha odafigyeltél rá, akkor néha-néha elejthetett egy-két dolgot, hogy mit szeretett volna..
2013. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elejtett igen, a születésnapja még odébb van, 1 hónap múlva, de már készülök rá hogy ne az utolsó héten kelljen kapkodnom. Addig lehet meg veszi magának, amit szeretne. ( övtáskát ).
2013. aug. 11. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam a páromnak, hogy majd együtt menjünk el órát venni, hogy olyat vegyen, ami nekem is tetszik (nálunk ez ilyen alap dolog... szeretünk olyan dolgokat, ruhákat hordani, ami tetszik a másiknak is:))
2013. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!