Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi az oka a barátomnál?

Figyelt kérdés

Már kiírtam egy kérdést ezzel kapcsolatban. A barátom eddig napi 2x ment el általam(még nincs szex). Régen is mondta, hogy a második kellemetlen, de nem tudott nekem ellenállni. Mostanában(két hete), napi egyszer megy el, rögtön amint átmegyek hozzá, és onanntól kezdve egész nap nincsen semmi intim. Ha van is, közli, hogy Ő nem akar többet, és nem engedi. Teljesen mindegy, mit csinálok, ha fürdőruhában lát, ha rámászok, semmi sem segít, felizgulni feltud.

Megkérdeztem múltkor, hogy mitől lehet, és egyből olyan volt, mintha gondolkozott volna, majd először azt mondta két oka van: az egyik, hogy úgy érzi kihasznál engem(közöltem, hogy ha én is akarom nem kihasználás, de ő közölte, hogy akkor is annak érzi), a másik oka meg az, hogy fáj neki. MOndtam neki, hogy ha fáj az nem normális, erre egyből azt mondta, hogy nem fáj, csak kellemetlen. Utána mondta azt is, hogy az utolsó előtti alkalomkor azért nem akarta többször, mert én beteg voltam, az azelőttiekre meg nincs indoka. Utána meg azt mondta, hogy megváltozik az ondójának az állaga, és hogy ettől idősebb korában akár az is előfordulhat, hogy nem lehet gyereke. Ami érdekes, hogy már magát sem elégíti ki gyakran(régen majdnem minden nap, mostmár heti 1x-2x).

Tudo, hogy feltettem már kérdést, de holnap megyek át hozzá. Szerintetek erőltessem a témát, vagy hagyjam? Vagy másszak rá? Vagy mit csináljak? Ha szexit veszek fel, az eleinte hat, mielőtt először elmegy, akkor oda is van értem, de másodszorra semmi nem hat. Mit mondjak neki? Vagy hagyjam? Mostis több okot hozott fel, hogan tudnám a FŐ okot kideríteni?


2013. aug. 11. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kérdés, hogyan elégíted ki? Nem lehet hogy szárazon húzogatod, már kicsit továbbbírja és tényleg kidörzsöli? De elég elkeserítő, hogy itt kell megkérdezni és szexeltek de nem vagytok olyan bizlami viszonyban, hogy meg tudjátok beszélni
2013. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lustaság fél egészség!


Gyereke persze lehetne ettől.

2013. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha száraz, mindig szólni szokott. Ha fáj, vagy valami, mindig úgy teszi a kezem, hogy ne fájjon neki.

Még nem szexelünk, csak ezek az intimebb dolgok. De magáig az aktusig nem jutottunk el.:) Tudom, hogy szomorú, de én megkérdeztem, és ezeket az okokat sorolta fel. Én hiszek neki, de akkor is rosszul esik.:)

2013. aug. 11. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél rá nem vizes alapú síkosítót.
2013. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!