Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felveszem a fényképezős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felveszem a fényképezős stílust, jobban elfogadnak a nők?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó típusú fiú vagyok, aki csak nagy sokára oldódik fel emberek előtt. Emellett szeretem a művészeteket, érdekelnek a misztikus dolgok. Halak jegy lennék.


Társkereső oldalakon szinte minden nő tükörben fényképezős, pörgős, bulizós, szupermodell kinézetű.

Visszahúzódó lány szinte egy sincs.


Ilyet a való életben is nagyon nehéz találni, ők meg nem mozdulnak ki otthonról. Hozzám nem való beszédes nő, mert egyszer próbáltam beszélgetni, és elment gyorsan tőlem azzal a mondattal, hogy te nem beszélsz sokat.


Falun élek, itt szó szerint h*lyének nézik az embert, mert itt senkit sem érdekel a művészet, a régi dolgok, nem érdekel senkit a csillagászat sem. Csak bulizik mindenki. Mindenkinek megvan a maga baráti köre, ahova ilyen embereket nem szívesen vesznek be.



2013. aug. 11. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A felületes ribik biztos.


Hajrá, dobd el a személyiséged, hogy te is birke lehess.

2013. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Városon meg mindenki egy szinttel feljebb van a falusitól. Ami igaz. És nem foglalkoznak a falusi paraszttal.
2013. aug. 11. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is kisvárosban lakom de ha elemgyek egy 2nagyvárosba" senki nem mondja meg, hogy nem ott élek.

Tudod ez nyelvtanon mulik, ha te is elöszeretettel használod a "gyáá" "dik" "aszongya" meg hasonló suttyó kötőszavakat akkor ne csodálkozz ha parasztnak néznek. :D

2013. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ameoland ***** válasza:

1 hónapja költöztem faluba fővárosból. itt meg "a városi"

de ha nem mondod.. nem veszik észre.

de tény.. hogy nehéz erre embereket találni, de 7 milliárd emberből 1 csak lesz :)

2013. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak normális, nem partis lányok társkeresőn. Legalábbis én így vettem észre, ott ahol kerestem.


Egyébként én is hasonló cipőben járok, mint te és ráadásul mi is Budapestről költöztünk Mucsaröcsögére. Mi voltunk a gyüttment városiak és mindenki kiközösített... Nagyon szánalmasak egyes emberek.

2013. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A város az csak megemlítés volt. Viszont, az arcnak is helyén kell lennie, jóképű férfi, hogy felfigyeljenek rá a nők.
2013. aug. 11. 23:53
 8/8 anonim ***** válasza:

add önmagad! azt, aki meglát benned valamit, nem az fogja érdekelni, amit megjátszol

nekem nemrég lett barátom, aki falusi, én városi. Visszahúzódó, művészlélek, művész...de nem érdekel, velem, mellettem fel tud szabadulni, nem ütközik ki, észre se lehet venni, hogy nem városi. Néha elengedi magát, aztán megszólal, hogy itten meg hasonlók, de nevetünk rajta egyet és ennyi :D Szóval ne érdekeljen, a megfelelő lánynak így fogsz kelleni és nem lesz rest, hogy közelebb kerüljön hozzád, de ezért neked is tenned kell, ha jön, akkor engedd neki :)

nem hiszem egyébként, hogy mindenki ilyen pörgős meg stb lenne, az csak egy kép, nem mindig a valóságot mutatja

2013. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!