Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem még egy boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még egy boldog párkapcsolatra? Vannak 30 feletti egyedülálló férfiak, akik elfogadnak egy gyerekkel?

Figyelt kérdés
28 évesen és 23 hetes terhesen vagyok egyedül. Már a 8. héttől úgy döntött a volt a párom, hogy mégsem akar velünk családosdit. Kiderült, hogy 4 éve hazugságban éltem mellette. Gyakorlatilag két életet él. És elhitette velem, hogy ő is szeretne gyereket. Nem vagyok egy elveszett ember és mindent megteszek, hogy boldogan élhessem tovább az életem, a hamarosan születendő kisfiammal. De annyira vágyom a szeretetre és hogy meg tudjam néha beszélni valakivel a dolgokat. Léteznek még férfiak, akikben feltétel náékül meg lehet bízni, akik szeretnek csak úgy nagyokat nevetni és pozitívan, boldogan élni a mindennapokat? Akikkel meg lehet beszélni az égvilágon mindent őszintén és akik feltétel nélkül képesek elfogadni egy nőt 1 kisgyerekkel is? Járt már hasonló cipőben valaki?
2010. máj. 24. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is olyannak fogadtam el az embereket amilyenek.Feltétel nélkül senkiben sem lehet megbízni.A bizalomhoz mindig idő kell.És igen léteznek még ilyen férfiak csak ők éppen most nőnek fel.8)Harminc feletti pasi aki elfogad egy gyerekkel?Tapasztalatból tudom,hogy létezik.
2010. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajajaj elég naiv lányka lehetsz hogy 4 éven keresztül csak hülyítettek téged. A helyedbe bosszút álltam volna és a feleségének mindent kitálaltam volna, ha már a te életedet tönkre tette akkor nem engedném neki hogy még több életet tönkre tegyen a felesége háta mögött. Biztos léteznek olyan emberek akik elfogadnak majd egy gyerekkel ha őt ugyan úgy fogják szeretni mintha a sajátjuk lenne.
2010. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tartom magam naivnak, sőt.... :-) És nem is nős a fickó, (bár most úgy gondolom nem is hűséges) csupán van egy éne, ami a munkahelyéről szól és ott engem féltékeny nőként állított be, aki nem engedi sehova. Nekem meg szidta az összes munkatársát és könyörögnöm kellett neki, hogy menjen el szórakozni. Ott is sajnálták, és én is sajnáltam itthon. Mintha 4 évig álarcot húzott volna. De már nem is ez a lényeg....
2010. máj. 24. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Össze jöttél azóta valakivel? Vagy vissza ment hozzád a régi fiúd? Mikor még születik a gyerek akkor sokan "meg puhulnak", és mégis apák akarnak lenni. A meg puhulást jó értelemben írom.
2021. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még születik=meg születik
2021. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!