Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj, ha a pasimmal csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha a pasimmal csak azért vagyok, mert szerethető jó ember, de nagyon nem vonz?

Figyelt kérdés

Párom nagyon nem az esetem, sajnos nekem csúnya és nem vonzódok hozzá. Viszont nagyon szerethető, eszméletlen jó ember, ilyennel még nem találkoztam, eddig csak kihasználtak. Így nagyon jó vele lenni.

Mit csináljak, mert ilyen figyelmes pasit tuti nem találok ég és 26 évesen már erre vágyok.


2013. aug. 12. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ő ezt tudja? mert ha tudja és így van veled, akkor jó:) ha nem tudja, lehet el kéne mondanod neki valahogy, de szerintem maradjatok együtt. Vagy legalábbis legjobb barátok mindenképp, ha a fiúnak is jó:) az is lehet h majd megtetszik szép lassan :) pl mi nem tetszik rajta? nem lehet változtatni rajta?
2013. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát kövér eléggé, nem ad magára, viszont én sportos csinos lány vagyok.
2013. aug. 12. 00:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok most barátommal, nagyon imádom amilyen, de van rajta kb. 20 kiló felesleg, ami eléggé zavar, és így fizikailag sem kívánom túlzottan... nem akarom ezt neki elmondani, de elhagyni sem fogom emiatt, már rávettem hogy járjon el velem úszni.


Neked mi nem tetszik benne?

2013. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát...ha ettől még szereted

Próbáld meg rávezetni,hogy úgy jobban tetszene,ha lefogyna.

2013. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Bocsi, nem láttam, hogy már írtad, de akkor ugyanabban a cipőben járunk. :)


Nem szokta mondogatni, hogy nincs megelégedve magával, hogy fogyni szeretne?

2013. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
", eddig csak kihasználtak. Így nagyon jó vele lenni. " nem gondolod ,hogy most te teszed ezt vele ?
2013. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úszástól nem fog fogyni. :)
2013. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5-ös

Épp ellenkezőjét sajnos, hogy a férfi 100 kg alatt nem férfi.........stb :(

2013. aug. 12. 00:26
 9/13 anonim ***** válasza:

#7


Én attól fogytam le, régebben rajtam is volt felesleg.


#8


Pedig akkor el kell fogadnod, hogy nem fog változtatni magán :/ Azt meg neked kell tudnod, hogy így képes vagy-e vele maradnod

2013. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
* maradni
2013. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!